Solidne pokrowce na krzesła do Twojego ogrodu

0

Kupiłeś meble ogrodowe i chcesz je bezpieczne przechować przez zimę? Obawiasz się, że porysują się i zniszczą przed kolejnym sezonem? Znamy rozwiązanie tego problemu! Oferta Lumarko obejmuje pokrowce na krzesła ogrodowe. To świetny sposób, aby zabezpieczyć je przed słońcem, deszczem i mrozem. Złożone krzesła i osłonięte pokrowcami możesz przechowywać w dowolnym miejscu.

Przedłuż trwałość krzeseł ogrodowych

Taras i ogród to ulubione miejsce odpoczynku domowników. Zapewne tak jest w Twoim domu. Uwielbiasz pić rano kawę na tarasie, a w ogrodzie rozpalasz grilla i zapraszasz rodzinę i znajomych. Na pewno dużo wysiłku włożyłaś i sporo pieniędzy wydałaś, aby urządzić altankę. Są rośliny, meble ogrodowe z poduszkami i nastrojowe oświetlenie. Jest wygodnie, przytulnie i pięknie. Chcesz, aby tak było przez wiele sezonów, ale po sezonie jesienno-zimowym krzesła już nie będą takie ładne. Deszcz, wiatr nawiewające spadłe liście i mróz niszczą meble ogrodowe, niezależnie od materiału, z jakiego są wykonane.

Krzesła metalowe blakną, ich powierzchnia się rysuje. W kolejnym sezonie mogą się pojawić pierwsze oznaki rdzy. Poduszki na kanapie zamokną. Z kolei krzesła ratanowe, wiklinowe i plastikowe pod wpływem mrozu i wilgoci pęcznieją i odkształcają się. Zbiera się w nich kurz i drobinki nawiewanych liści. Nawet, jeśli masz możliwość przechować je w ogrzewanym garażu, to wiosną na pewno będą mocno zakurzone i porysowane. Rozwiązaniem są pokrowce na krzesła ogrodowe, które świetnie zabezpieczą je przed zmianami temperatur.

Lumarko – pokrowce na krzesła i stoły ogrodowe

Pokrowce z wodoodpornego polietylenu ochronią krzesła ogrodowe przed zamoczeniem, a częściowo też przed przemrożeniem. Mają na dole oczka na przewleczenie sznurków, dzięki czemu można krzesła szczelnie owinąć. Materiał ten jest też odporny na promieniowanie UV. Dzięki temu pokrowce sprawdzą się także latem, gdy zechcesz ochronić krzesła przed palącym słońcem. Jeśli nałożysz pokrowce na suche krzesła, to wiosną zdejmiesz folię, a meble będą czyste i estetyczne, jak nowe. Wysokiej jakości pokrowce na krzesła ogrodowe kupisz w Lumarko. Oferujemy pokrowce w różnych wymiarach, zarówno do kompletu krzeseł, jak i do pary krzeseł. W ofercie Lumarko są też pokrowce do stołów ogrodowych i skrzynie do przechowywania złożonych mebli ogrodowych i poduszek.

Jak przechowywać krzesła ogrodowe w pokrowcach?

Rozwiązań jest kilka, w zależności od rodzaju krzeseł i miejsca na przechowywanie. Jeśli masz ciężkie krzesła na metalowej konstrukcji, możesz je trzymać w pokrowcu tam, gdzie stoją latem. Osłonięte pokrowcem przezimują na tarasie bądź w ogrodowej altanie czy osłoniętej lamelami pergoli. Lekkie krzesła ratanowe i wiklinowe, bądź plastikowe możesz schować do garażu, podpiwniczeniu albo w zamykanej altanie. Tam na pewno wiatr ich nie przewróci. Jeśli nie masz takiej możliwości, to złóż je jedno na drugie, przykryj pokrowcem i zostaw na tarasie albo schowaj do skrzyni na meble. 

Pokrowce z Lumarko na najlepszy sposób na to, aby przedłużyć trwałość krzeseł ogrodowych i korzystać z nich przez wiele sezonów.