Co nowego w wózku Bugaboo Donkey 5 Duo – sprawdź zmiany w tym modelu!

0

Czy masz dwójkę dzieci w różnym wieku i potrzebujesz wózka, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Przekonaj się, dlaczego Bugaboo Donkey 5 Duo jest najlepszym wyborem dla Ciebie i Twojej rodziny! Sprawdź też dane techniczne Bugaboo Donkey Duo i dowiedz się, co sprawia, że ten wózek jest numerem jeden na rynku!

Co wyróżnia wózek Bugaboo Donkey 5 Duo?

Bugaboo Donkey 5 Duo to wózek przeznaczony dla bliźniąt lub dla dzieci o małej różnicy wieku. Jest dobrym rozwiązaniem dla rodziców, których maluchy pojawiły się na świecie rok po roku.W takiej sytuacji znacznie wygodniej jest spacerować z dziećmi w jednym wózku. Zapewnia to nowy Bugaboo Donkey 5 Duo, który jest wzbogaconą wersją wcześniejszego modelu. Wyróżniają go:

 • wiele możliwości dopasowania do potrzeb w różnych konfiguracjach (poszczególne części mogą być ustawione jako bliźniak, wózek głęboki lub spacerowy)
 • przestronna gondola z panelem wentylacyjnym dla młodszego dziecka
 • daszek przeciwsłoneczny
 • rozszerzana budka (ochrona przed wiatrem)
 • materac z wersją aero sleep
 • pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
 • obrotowy pałąk wypinany obustronnie
 • wygodne składanie
 • rączka regulowana teleskopowo
 • lekkie koła piankowe odporne na ścieranie.

5 powodów, dla których Bugaboo Donkey Duo jest idealnym wózkiem spacerowym dla rodzeństwa w różnym wieku

Wózek Bugaboo Donkey 5 Duo został zaprojektowany specjalnie z myślą o rodzinach, w których są dzieci o małej różnicy wieku. W odróżnieniu od wersji Mono (dla jednego dziecka) i Twin (dla bliźniąt), wersja Duo ma więcej różnorodnych kombinacji ustawienia poszczególnych części. Po jednej stronie można ustawić gondolę, w której będzie wożone młodsze dziecko, a obok, w spacerówce może podróżować starsze. Pozwala to na spacer całą rodziną. Powodami, które sprawiają, że jest to wybór dobry w przypadku dwójki dzieci, są m.in.:

 1. poszerzana rama
 2. opcja wpięcia siedziska dla starszego dziecka przodem lub tyłem
 3. wyższy stelaż
 4. 2 siedziska w zestawie – zapewnienie ciągłości użytkowania nawet do 4 lat
 5. regulacja pochylenia siedziska, która umożliwia drzemkę w czasie spaceru zarówno młodszemu dziecku w gondoli, jak i starszemu.

Wózek Bugaboo Donkey 5 Duo – komfortowe spacery całej rodziny w każdym terenie!

O tym, że wózek Bugaboo Donkey 5 Duo jest przeznaczony dla całej rodziny, świadczą nie tylko udogodnienia dla dzieci. Duże znaczenie ma także rączka regulowana teleskopowo. Dzięki niej można wygodnie korzystać z wózka i sprawnie zmieniać się jego prowadzeniem nawet wtedy, gdy pomiędzy rodzicami jest duża różnica wzrostu.

Spacery z wózkiem Bugaboo ułatwiają też specjalne koła. Przednie koła skrętne pozwalają spacerować całej rodzinie nawet po śniegu lub w żwirze, dzięki czemu wózek można wykorzystać w różnym terenie.

To wszystko sprawia, że wózek Bugaboo Donkey 5 Duo dostępny na stronie https://vexpi.pl/produkt/wozki-dzieciece/wozki-blizniacze/bugaboo-donkey-5-duo-wozek-blizniaczy-rok-po-roku/ to dobry wybór dla rodzin z dziećmi o małej różnicy wieku. Możliwość wspólnych spacerów, a także wygoda maluchów to zalety, które są ważne dla każdego rodzica!