Home LifeStyle Elegancki makijaż do pracy

Elegancki makijaż do pracy

0

Makijaż do pracy powinien być elegancki i stonowany. Zwłaszcza jeśli w naszej firmie obowiązuje rygorystyczny dress code. Zdecydowanie powinnyśmy unikać ostrych kolorów i wszelkiej przesady tylko trzymać się szlachetnej prostoty.

Jaki powinien być idealny makijaż do pracy?

Odpowiedź jest bardzo prosta, jak najbardziej naturalny. Malując oczy wybierajmy stonowane kolory cieni. Idealnie sprawdzą się beże, brązy i odcienie szarości. Możemy też wybrać delikatny róż czy łososiowy. Zdecydowanie lepsze będą cienie matowe niż te z brokatem. Jeśli lubimy to możemy zrobić sobie kreskę na oku, powinna być ona wykonana klasycznym czarnym bądź brązowym eyelinerem.

Malując usta unikajmy ostrych czerwieni czy fioletów. Zdecydowanie lepiej sprawdzą się delikatniejsze odcienie, na przykład róże czy beże. Jak wyglądać świeżo po całym dniu w pracy?

Z pewnością przydadzą nam się bibułki matujące i sypki puder. One zmatowią naszą cerę. Jeśli wyglądamy na zmęczone warto nałożyć na policzki odrobinie różu. Dzięki niemu nasza cera wygląda zdrowo i promiennie.

NO COMMENTS

Exit mobile version