Bar modułowy atrakcją eventu – zaskocz gości pokazem w stylu flair

0

Zastanawiasz się, jak zamienić zwykły drink bar modułowy w prawdziwą atrakcję eventu? Wystarczy, że zadbasz o odpowiednią oprawę muzyczną, oświetlenie, a za barem w postaci efektownej wyspy umieścisz showmana – utalentowanego barmana, który specjalizuje się w pokazach w stylu flair. Odkryj korzyści, z których słyną bary mobilne.

Trudno wyobrazić sobie uroczystą galę, firmowy bankiet lub zwieńczenie targów bez drink baru, serwującego wyśmienite koktajle, prawda? To rozwiązanie sprzyja rozładowaniu atmosfery i przejściu od oficjalnej części eventu do tej nieco mniej formalnej. Afterparty z odpowiednio wyeksponowanym, bogato wyposażonym i kuszącym doskonałymi doznaniami smakowymi barem to zachęta do prowadzenia niczym nieskrępowanych rozmów w kuluarach, sprzyjających zawieraniu nowych znajomości o charakterze biznesowym i prywatnym. Planujesz pójść o krok dalej i zamienić bar modułowy w prawdziwą atrakcję wieczoru? Zadbaj o otwartą przestrzeń, dobrą muzykę i zatrudnij profesjonalnych barmanów, którzy nie tylko obsłużą gości w efektownym stylu working flair, ale również zaskoczą cyrkowym pokazem mistrzowskich umiejętności.

Kiedy i dlaczego warto zatrudnić barmana na event?

Profesjonalna obsługa barmańska z wyjątkowym pokazem, jako główną atrakcją wieczoru, świetnie sprawdzi się jako dopełnienie każdego eventu, zorganizowanego z rozmachem dla wyjątkowych gości, gustujących w perfekcyjnie skomponowanych drinkach z całego świata, podawanych w luksusowym szkle z niewymuszoną nonszalancją. Designerski bar modułowy możesz ustawić przy jednej ze ścian lub zbudować na środku sali barmańską wyspę, za sprawą której goście będą mieli swobodny dostęp do barmana i koktajlowego menu z każdej strony, a zatrudniony profesjonalista będzie mógł zaprezentować pełnię swoich umiejętności w stylu flair (z ang. spryt, smykałka). Samo podrzucanie butelek oraz żonglowanie sprzętem barmańskim (np. shakerem lub kubkiem) w trakcie przygotowywania drinków – zwane stylem working flair – tworzy efektowny show dla gości. Mistrzowie sztuki barmańskiej potrafią jednak znacznie więcej, o czym Twoi goście przekonają się podczas zachwycającego pokazu w stylu exhibition flair.

Na co zwrócić uwagę, wybierając bar modułowy?

Wybierając bar modułowy, za którym stanąć ma utalentowany barman, warto zadbać o szczegóły – m.in. o otwartą przestrzeń, gwarantującą swobodę ruchów i bezpieczeństwo pracy, możliwość wygodnego, funkcjonalnego rozmieszczenia wyposażenia, podłączenia niezbędnych sprzętów elektronicznych oraz bieżącej wody. Równie ważne jest odpowiednie wyeksponowanie baru na tle scenografii eventu, utrzymanie spójnej koncepcji reklamowej oraz stworzenie komfortowej przestrzeni do rozmów. Bardzo pomocna może okazać się współpraca z profesjonalną wypożyczalnią mebli eventowych, wynajmującą nie tylko designerskie bary mobilne, ale również stoły cateringowe, stoliki koktajlowe, nowoczesne hokery, krzesła, fotele i kanapy. Tego typu firmy specjalizują zarówno w dostarczaniu mobilnych, modułowych rozwiązań, jak i projektowaniu całych systemów zabudowy eventowej, pozwalając Ci zminimalizować koszty organizacji przedsięwzięcia. Sprawdź, co wyróżnia bary mobilne i dlaczego opłaca się je wypożyczyć.

Czym wyróżnia się mobilny bar – wynajem mebli eventowych

Bary mobilne wyróżniają się lekkością i uniwersalnością w aranżacji. Łatwo je przetransportować i szybko zmontować, oszczędzając cenny czas i energię na dopracowanie scenariusza eventu. Nowoczesna, modułowa zabudowa sprawia, że poszczególne elementy kompleksowego systemu można swobodnie łączyć, tworząc oryginalne, kilkunastometrowe konstrukcje. Wystarczy, że dopasujesz styl i rozmach baru modułowego do specyfiki organizowanego eventu, aby zachwycić gości. Klasyczny bar modułowy daje wiele możliwości, w tym m.in.:

  • brandowania, zgodnie z identyfikacją wizualną marki,
  • podświetlenia na dowolny kolor,
  • podłączenia mediów,
  • przystosowania blatu roboczego do indywidualnych potrzeb,
  • konfiguracji konstrukcji w trakcie eventu,
  • wykorzystania wewnątrz oraz na zewnątrz budynku.

Przekonaj się, jak efektowna obsługa barmańska imprez firmowych, targów, konferencji i uroczystych przyjęć może odmienić charakter spotkań, pozostawiając gości wstrząśniętymi, niezmieszanymi. Wynajmuj bary mobilne o modułowej konstrukcji i twórz niezapomniane eventy!