Eleganckie i nowoczesne zaproszenia na komunię, które zachwycą Twoją rodzinę

0

Maj to miesiąc komunii świętych, które są bardzo ważnym wydarzeniem w życiu młodych ludzi oraz ich bliskich. To szczególna okazja, która ma głęboki wymiar duchowy, ale wiąże się także z bardzo dużą pracą włożoną w przygotowania, zarówno do samego sakramentu, jak i przyjęcia po nim. Na co zwrócić uwagę przy organizacji przyjęcia z okazji I Komunii Świętej Waszego dziecka? Gdzie je zorganizować? Kogo zaprosić?

Gdzie zorganizować przyjęcie komunijne?

W zależności od tego, jak liczna jest Twoja rodzina, przyjęcie można zorganizować w domu lub w restauracji. Na komunię zapraszamy najbliższą rodzinę, przede wszystkim rodziców chrzestnych dziecka oraz bliskich obu rodzin. Zdecydowanie tańszą opcją jest przygotowanie przyjęcia dla rodziny w domu, wiąże się to jednak ze sporym nakładem pracy. Musimy zadbać o odpowiednie zakupy, przygotowanie posiłków, nakrycie stołów, w później obsługę gości. Można w tej kwestii wspomóc się cateringiem, który odciąży nas z tego obowiązku. Liczba gości może być jednak na tyle długa, że nie będzie można przygotować odpowiedniego miejsca w naszym mieszkaniu lub domu. Wtedy pozostaje nam opcja droższa, ale dużo wygodniejsza, czyli przyjęcie w restauracji. Bez względu na to, gdzie będziesz je organizować, dla swoich gości powinniśmy przygotować eleganckie i nowoczesne zaproszenia na komunię, które z wyprzedzeniem poinformują ich o dacie wydarzenia, wybranej kaplicy oraz miejscu przyjęcia.

Dlaczego warto zdecydować się na nowoczesne zaproszenia na komunię?

Same zaproszenia na uroczystość I Komunii Świętej dziecka warto wybrać i rozesłać około 2 miesiące przed wydarzeniem. Zamiast oklepanych i często kiczowatych kartek z zaproszeniem z marketu, postaw na ręcznie tworzone, zachwycające nowoczesne zaproszenia na komunię, jakie znajdziesz w szerokiej ofercie na Artyferia.pl. Dlaczego lepiej jest wybrać produkt nietuzinkowy i oryginalny? Rozesłane gościom, wyjątkowe zaproszenia, które przykuwają uwagę i wyróżniają się wzornictwem, nie tylko wywołają uśmiech i sprawią przyjemność, ale będą także fantastyczną pamiątką tego ważnego wydarzenia. Piękne, ręcznie robione kartki z zaproszeniem na uroczystość w kościele oraz późniejsze przyjęcie nadadzą też zaplanowanej okazji odpowiedniej rangi, a ich ponadczasowa estetyka właściwie podkreśli wagę tego dnia.

Jakie zaproszenia na komunię wybrać?

Zazwyczaj decydujemy się na zaproszenia na komunię utrzymane w jasnej, białej kolorystyce. Dzięki bardzo szerokiej ofercie portalu Atyferia.pl możesz wybierać spomiędzy setek różnorodnych wzorów, które łączy wysoka jakość i precyzja wykonania. Decydując się na rękodzieło artystyczne z pewnością zwrócisz uwagę swoich gości na niebanalną formę zaproszeń i zachęcisz ich do udziału w tak istotnym dla Waszej rodziny dniu. Unikatowe, nowoczesne zaproszenia na komunię tworzone metodą handmade wyróżnia bardzo oryginalne wzornictwo, którego próżno szukać na pólkach marketów. Wolisz delikatną formą w stylu rustykalnym, z uniwersalnym wzorem? A może chcesz wyraźniej zaznaczyć, że zaproszenie jest na komunię chłopca lub dziewczynki? Tu bez problemu wybierzesz ręcznie robione zaproszenia, które wpasują się w charakter tego dnia i styl, w jakim chcesz przygotować całą uroczystość.