Jakie bonusy bukmacherskie oferowane są w Polsce?

0

Oferta bonusów bukmacherskich jest bardzo szeroka i zależy ona przede wszystkim od buka. Zdecydowanie warto z nich korzystać, stanowią one bowiem doskonały sposób na minimalizację ryzyka związanego z obstawianiem, ale i na wygrywanie większych kwot. Sprawdźmy więc, jakie ich rodzaje oferują firmy bukmacherskie w Polsce oraz w jaki sposób z nich korzystać, aby było to bezpieczne i pozwalało na wygrane!

Bonus powitalny

Bonus na start oferuje obecnie właściwie każda firma bukmacherska, chcąca przyciągnąć więcej graczy, aby korzystali z jej oferty. Są to środki przyznawane po zarejestrowaniu się, a także złożeniu pierwszego depozytu. Zazwyczaj jest to bonus procentowy od wpłaconej kwoty, choć zależy to od buka i jego indywidualnych zasad. Reguły z tym związane trzeba więc sprawdzić samodzielnie, co najczęściej nie zajmuje dużo czasu.

Bonusy bez depozytu

Kolejną ciekawą opcją są bonusy bukmacherskie na start, ale bez depozytu. Oznacza to w praktyce, że nie trzeba deponować własnych środków, aby móc obstawiać. To dobra opcja, aby przetestować sposób, jaki działa firma bukmacherska, a także czy sposób funkcjonowania strony internetowej lub aplikacji jest dla nas odpowiedni.

Bonus bukmacherski na darmowy zakład

Typerzy chętnie wybierają również opcję, jaką są zakłady za darmo. Co to oznacza? Jeśli konkretny zakład okaże się wygrany, to typujący otrzymuje wygraną, ale bez stawki. Wielu buków ma jednak dodatkowe zasady z tym związane, np. tę, że zakład obowiązuje tylko w aplikacji mobilnej lub tylko w określonych godzinach (albo na konkretną dyscyplinę sportu). Warunki ponownie warto więc sprawdzić, zanim wybierze się konkretną ofertę.

Bonus za polecenie

Bonusy bukmacherskie obowiązują u wielu firm także za polecenie innego gracza. Przyciąganie nowych osób to bardzo istotna kwestia dla firm bukmacherskich, dlatego szukają one różnych sposobów na to, aby zyskać takich graczy. Jedną z metod są bonusy przyznawane aktualnym typującym, ale za polecenie kolejnych osób, które zarejestrują się na stronie buka. W tym przypadku wygrywa jednak zarówno strona polecająca, jak i polecana. Warto więc sprawdzić, jakie warunki w tym zakresie ma dana firma i czy są one warte rozważenia.

Bonus urodzinowy

A może urodzinowy prezent do buka? Choć nie jest to oferta od każdej firmy bukmacherskiej, to niektóre podmioty również stosują tę metodę, aby w pewien sposób wynagrodzić gracza, który korzysta z takiej oferty. Firma ma dostęp do dnia urodzin dzięki danym, które przesyłane są podczas rejestracji na stronie.

W jaki sposób korzystać z bonusów bukmacherskich?

Trzeba też oczywiście wiedzieć, jak w bezpieczny i bezproblemowy sposób korzystać z bonusów. Najważniejsze jest to, aby wybierać tylko spośród oferty legalnie działających firm bukmacherskich, funkcjonujących na polskim rynku zgodnie z przepisami prawa. Można rozpoznać je w łatwy sposób, głównie dzięki stronom internetowym zakończonym na .pl.

Korzystając z bonusów trzeba także sprawdzić ich warunki. Zasady te wcale nie muszą być skomplikowane i zawoalowane. Przedstawiają jednak, w jakim dokładnie czasie obowiązuje dany bonus, jaki kwotowy obrót jest niezbędny, aby z niego skorzystać, a także na jaką dyscyplinę sportu. Mając te informacje można zadecydować, czy chce się skorzystać z takiej oferty.

Jak widać oferta bonusów bukmacherskich jest bardzo szeroka i daje możliwość wgrywania jeszcze wyższych kwot. Sprawdź, jaką ofertę w tym zakresie ma Twój ulubiony bukmacher i skorzystaj z niej już teraz: https://www.efortuna.pl/cms/lp/bonusy-bukmacherskie!