Home LifeStyle Bezpieczne busy na trasie Wrocław-Niemcy

Bezpieczne busy na trasie Wrocław-Niemcy

0

Bezpieczeństwo w przewozach międzynarodowych jest zależne od jakości floty i stopnia wykwalifikowania kadry. W poEuropie.pl dokładamy starań, aby obie te rzeczy były na najwyższym poziomie. Zapoznaj się z poniższym artykułem, aby przekonać się, jak polityka jednego z głównych przewoźników oferujących przewozy na trasie Wrocław Niemcy wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa pasażerów.

Jak wyposażone są busy z Wrocławia do Niemiec?

Busy kursujące na trasie Wrocław Niemcy zostały wyposażone w podzespoły zwiększające nie tylko komfort pasażerów, ale i bezpieczeństwo jazdy. Jakie to podzespoły? Oto kilka z nich:

  • EBD,
  • EBA,
  • ESP.

Jeśli nic tobie one nie mówią, nie przejmuj się – zaraz wszystko wyjaśnimy. Z tego akapitu zapamiętaj, że busy Wrocław-Niemcy są bezpieczne!

Co to jest system EBD i jak wpływa na bezpieczeństwo jazdy

System EBD, w który wyposażone są busy z Wrocławia do Niemiec, automatycznie dzieli siłę hamowania na poszczególne koła pojazdu. Bierze on pod uwagę dane z czujników ABS i czujników obciążenia pojazdu. W przypadku busów technologia ta jest szczególnie ważna, gdyż rozmieszczenie bagażu i pasażerów może być nierównomierne. Czujniki obciążenia pojazdu wykrywają też mniejszy nacisk na niektóre koła, gdy bus wchodzi w zakręt i działa na niego siła odśrodkowa.

Jak działa system EBA w busach?

System EBA jest połączony z czujnikiem radarowym w przedniej części pojazdu kamerą. W razie potrzeby uruchamia on procedurę hamowania awaryjnego i może być połączony z innymi systemami ostrzegania innych uczestników drogi, np. ESS, który podczas gwałtownego hamowania włącza światła awaryjne.

Czy system ESP sprawdza się w busach?

Elektroniczny system kontroli toru jazdy (ESP) analizuje dane kilkanaście do kilkudziesięciu razy na sekundę. Reaguje zatem na nieoczekiwane zmiany kierunku jazdy znacznie szybciej niż kierowca, powiadamiając go jednocześnie o aktywności systemu.

Busy Legnica Niemcy – wyposażenie

Busy z Legnicy do Niemiec korzystają z tej samej floty przewoźnika poEuropie, co busy z Wrocławia. Aby zapewnić najwyższy komfort przejazdu, firma ta na bieżąco modernizuje tabor. Obecnie wszystkie pojazdy kursujące z Legnicy lub Wrocławia do Niemiec standardowo wyposażone są w:

  • wygodne fotele,
  • gniazdka USB do ładowania urządzeń mobilnych,
  • klimatyzację,
  • ogrzewanie
  • i pasy bezpieczeństwa.

Dzięki temu zestawowi busy z Legnicy do Niemiec dają nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale także komfort, który pomoże Ci cieszyć się podróżą.

Busy Wałbrzych Niemcy dołączają do bezpiecznej floty

Od pewnego czasu pasażerowie mogą korzystać też z przejazdu busami na trasie Wałbrzych Niemcy. Kursy odbywają się każdego dnia, więc nietrudno się na nie załapać. Czy te przejazdy są bezpieczne? Poza wspomnianą wcześniej nowoczesną flotą przewoźnik zadbał o ubezpieczenie każdego pasażera. Jest to kolejna gwarancja bezpieczeństwa podczas podróży międzynarodowej.

Jak kupić bilet na busa z Wrocławia do Niemiec?

Bilety są łatwo dostępne na stronie poEuropie.pl, a także możliwe do zamówienia telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem wiadomości SMS i aplikację WhatsApp pod numerem +48 668 016 016. Wyraźnie widać, że przewoźnik dba o nie tylko o nowoczesne i bezpieczne busy, ale też zapewnia popularne i wygodne kanały rezerwacji i komunikacji. Do zobaczenia na trasie!

NO COMMENTS

Exit mobile version