Naprawa uszkodzonych rolet zewnętrznych i markiz tarasowych – zapewnij sobie sprawną i estetyczną osłonę przeciwsłoneczną

0

Jeżeli potrzebna wam jest profesjonalna pomoc przy uszkodzonych roletach zewnętrznych lub antywłamaniowych czy też markizach tarasowych – zapraszamy do zapoznania się z ofertą serwisową.

Markizy tarasowe i rolety zewnętrzne cieszą się od wielu lat ogromną popularnością. Cenimy je za wysoką funkcjonalność oraz nie kwestionowany udział w architektonicznej estetyce każdej inwestycji. Niestety, nawet najlepiej wykonane realizacje tych produktów czasem się ulegają awariom. Na szczęście nie trzeba wymieniać ani rolet, ani markiz na nowe. Wystarczy postawić na profesjonalny serwis – taki , jak ten oferowany przez firmę SPECROL Wrocław.

W jakich sytuacjach można liczyć na pomoc serwisową?

Uszkodzenia rolet i markiz tarasowych mogą być naprawdę różne. Doświadczony serwis wykonuje wymianę:

– napędów elektrycznych

– poszyć w markizach;

– taśm, linek, zwijaczy,

– naprawę wszelkiego rodzaju problemy ze sterowaniem i automatyką

Pamiętaj, że naprawa jest zawsze tańsza niż zakup nowej rolety czy markizy. Doświadczony serwisant dysponujący niezbędnymi narzędziami i częściami zamiennymi szybko upora się z usterką, przywracając roletę lub markizę do pełnej funkcjonalności. To doskonały sposób na to, aby uniknąć niepotrzebnych i zbyt wysokich wydatków.

Jeśli Twoja roleta zewnętrzna się zepsuła, markiza wymaga profesjonalnej naprawy, odwiedź poniższy link.

Więcej informacji na temat oferty serwisowej można znaleźć na stronie www.serwisrolet.wroclaw.pl.

Materiał gościnny