Garnitur biznesowy to zaufanie i szacunek

0

Nieodzownym wręcz elementem w wypadku mężczyzny biznesu staje się garderoba wyposażona w dobry gatunkowo garnitur. Nie jeden oczywiście, ale kilka. Warto zainwestować w garnitur szyty na miarę. Liczy się jakość – lepiej mieć kilka doskonałych garniturów, w których sylwetka wygląda idealnie, niż kilkanaście średnich, z których żaden nie dodaje nam pewności siebie.

Nie szata zdobi człowieka

Według badań naukowców z Princeton University to właśnie po odzieży oceniamy kompetencje drugiej osoby. Badacze stwierdzili, że ubranie postrzegane przez obserwatora jako „bogatsze” – nieważne czy jest to koszula, sweter czy t-shirt – prowadziło do ocenienia kompetencji osoby wyżej. Może to budzić wewnętrzny sprzeciw, jednak z wynikami badań trudno dyskutować.

Nienagannie ubrany mężczyzna odruchowo budzi szacunek

W związku z profesjonalnym wyglądem jesteśmy w stanie obdarzyć go większym zaufaniem. Warto podkreślić, że skrojony pod potrzeby klienta strój zapewnia wygodę i komfort noszenia. Nie pozostaje to oczywiście bez wpływu na samoocenę jego właściciela i poczucie pewności siebie, które jest tak istotne w kontaktach biznesowych.

Garnitur czy smoking?

Kupując model w sklepie, nawet tym specjalizującym się w odzieży męskiej i oferującym produkty z wyższej półki, nigdy nie będziecie w stanie dopasować stroju idealnie. Nieomal pewne jest, że i tak czeka Was wizyta u krawca, który będzie musiał skrócić nogawkę czy zwęzić marynarkę. Warto więc rozważyć uszycie garnituru na miarę.

Bardzo często przyszli Panowie Młodzi decydują się na garnitur ślubny lub smoking ślubny uszyty na miarę. Trudno się dziwić – w ten jeden z najważniejszych dni w życiu warto poczuć się wyjątkowo. Możliwość personalizacji poprzez wybór materiału czy detali oraz dopasowanie fasony do sylwetki sprawią, że garnitur do ślubu będzie czymś więcej niż tylko elementem garderoby.

W naszej pracowni krawieckiej zajmujemy się również szyciem surdutów na miarę i fraków na miarę. Te ostatnie zakładamy na uroczystości, gdzie obowiązuje dress code nazwany „white tie” (z ang. „biały krawat”). W wypadku smokingu ślubnego należy mieć jednak na uwadze, że jest on typowym elementem ubioru wieczorowego. Oznacza to, że zakładamy go po godzinie 18-tej. Biorąc zatem ślub w godzinach wcześniejszych powinniśmy zaopatrzyć się w garnitur ślubny, który wieczorem możemy zamienić na smoking.

Personalizacja czyli diabeł tkwi w szczegółach

Decydując się na garnitur szyty na miarę w naszej Pracowni Krawieckiej, macie gwarancję, że otrzymujecie unikatowy ubiór. Czynnikiem, który ma na to wpływ jest właśnie personalizacja. Z pozoru drobny szczegół, jak ukryta kieszonka na cygaretki czy telefon ma niemały wpływ na komfort noszenia.

Dzięki niemu odzież staje się czymś więcej niż tylko i wyłącznie okryciem wierzchnim. Możecie być pewni, że garnitur zamówiony w naszej pracowni zostanie uszyty z najwyższej jakości tkaniny, którą sami wybierzecie (my oczywiście chętnie służymy radą). Szycie na miarę jest procesem, w którym również poznajemy klienta. Dzięki temu budujemy z nim relację, która ułatwia kontakt w przyszłości.

Profesjonalne usługi krawieckie – liczy się doświadczenie i zaufanie

W naszej pracowni krawieckiej życzenia klienta są na pierwszym miejscu. Jego zadowolenie jest dla nas priorytetem. Mamy świadomość, jak ważny w biznesie jest prestiżowy wygląd. Oferowane przez nas modele wyróżniają się najwyższą jakością. W trakcie trwania działalności obdarzyło nas zaufaniem wielu reprezentantów świata biznesu, z dumą noszących nasze garnitury.

Uszyj garnitur na miarę w Krakowie – www.pracowniakrawiecka.com