Home LifeStyle Najlepsze MMORPG na 2023 r. – graj online w Broken Ranks

Najlepsze MMORPG na 2023 r. – graj online w Broken Ranks

0

Broken Ranks wśród najlepszych gier MMORPG. Co sprawiło, że stała się tak popularna? To tytuł, który zaistniał na początku 2022 r., stanowiąc kontynuację The Pride of Taern i szybko zdobył uznanie miłośników gier MMO. Ciekawy pod względem fabularnym, o unikatowym sposobie walki, ma spore szanse, że utrzyma swoją pozycję również w 2023 r. Rozejrzyj się po wirtualnym świecie Broken Ranks. Wybierz swojego bohatera i poprowadź go do zwycięstwa nad hordami Utoru.

Polska najlepsza gra MMORPG – Broken Ranks

Epickie wydarzenia głównej fabuły przeplatają się z zadaniami pobocznymi. To dzięki nim poznajesz świat Taern od podszewki. Choć dzięki doniosłym misjom i walkom z bossami wiele zyskasz, to tak naprawdę z pozoru mniej ważne zadania pokażą Ci wszystkie odcienie szarości tej krainy. Zwiedzaj wioski, grobowce, wspinaj się na szczyty w poszukiwaniu cennych przedmiotów i walcz z potworami.

Gratka dla fanów starych gier – Broken Ranks łączy cechy najlepszych turówek i RPG

Znajdziesz tu echa Heroes of Might & Magic, a także Baldur’s Gate. Niektórzy porównują tę grę także do pierwszej części Wiedźmina. Turowy system walki to jedna z ciekawszych mechanik tej gry. Daje niewiele czasu na wybór sposobu atakowania przeciwnika, skutecznie podnosząc adrenalinę. Weterani doceniają nawiązania do starszych, kultowych już gier. A jeśli dopiero zaczynasz przygodę z graniem? Szybko przekonasz się, że warto sięgnąć po tytuły wydane dekadę i więcej temu.

Grając, nie skipuj dialogów – Twój wybór ma znaczenie. Od niego zależy czy i który NPC będzie dla Ciebie przyjazny. Poza tym sam styl tekstów jest dopracowany – widać, że autorzy przyłożyli się do soczystych, niekiedy pełnych humoru, rozmów.

Darmowe najlepsze MMORPG – grasz, nie płacąc

Nawet z bezpłatnym kontem masz dostęp do wszystkich zadań, przedmiotów i bossów. Abonament przydaje Ci się, jeśli masz ochotę na kosmetykę i wybór skórek np. dla zbroi i peta (czyli zwierzęcia, które może Ci towarzyszyć). Jak widzisz, niewiele tracisz, a zyskujesz świetną przygodę i możliwość poznania w pełni polskiej gry MMORPG.

Do tego podczas zabawy nawiązujesz znajomości – wirtualne, a nawet i realne. Zakładasz własną gildię, zbierasz drużynę i sam nie wiesz kiedy, inni użytkownicy stają się Twoimi świetnymi kumplami.

Barbarzyńca, sheed, voodoo – wybierz klasę dla siebie i poznaj sekrety Taern

Do wyboru masz aż 7 postaci, które różni wszystko. Wybierz, czy wolisz oddziaływać na przeciwników magią, mieczem, czy trzymać ich na dystans, strzelając z łuku. Bohatera możesz rozwinąć w dowolny sposób – Ty tu decydujesz.

Twórcy nie próżnują, regularnie wypuszczając aktualizacje i poprawki (np. reforma systemu PvP). Co jakiś czas mają miejsce specjalne tematyczne wydarzenia, jak Dziady czy Event Zimowy. Trwają przez określony czas, a gracze przeżywają nową przygodę, wykonują niedostępne na co dzień zadania, gromadzą przedmioty i rozwijają postać.

Wyjdź poza komputerowy świat, spotkaj twórców i innych fanów

Broken Ranks mocno osadziło się wśród online’owej braci. Gracze, rozmawiając na czatach, stworzyli niesamowitą społeczność, która cały czas się powiększa. Dołączają do niej nowe osoby, które dopiero wkraczają w świat gry. To skłoniło twórców do corocznej organizacji konwentu skierowanego dla fanów.

Na TaernCon nie brakuje ciekawych ludzi, rozmów i cosplayów. Powodzenie tej imprezy to znak, że Broken Ranks stale fascynuje, wciąga i co najważniejsze – swoją historię pisać będzie przez kolejne lata.

NO COMMENTS

Exit mobile version