Korzyści zdrowotne wynikające z częstych orgazmów

0

Intymna sfera życia, to wciąż dla wielu osób temat tabu. Kwestie związane z seksualnością są poruszane niezwykle rzadko, nawet w rozmowach między kochankami. Brak otwartości może skutkować oziębieniem relacji, co często prowadzi do rozpadu nawet dobrze zapowiadającego się związku.

Intymna sfera życia, to wciąż dla wielu osób temat tabu. Kwestie związane z seksualnością są poruszane niezwykle rzadko, nawet w rozmowach między kochankami. Brak otwartości może skutkować oziębieniem relacji, co często prowadzi do rozpadu nawet dobrze zapowiadającego się związku. Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto zadbać o przyjemności w alkowie. Intensywne doznania seksualne niosą za sobą wiele korzyści dla ludzkiego zdrowia.


Intymne oblicze Polaków


Akcesoria BDSM to zabawki dla dorosłych, które mogą w prosty sposób urozmaicić pożycie intymne. Dla wielu osób jednak jest to temat na tyle krępujący, że nawet jeśli mają ochotę wprowadzić nieco pikanterii do łóżkowego pożycia, to wstydzą się iść do sex-shopu. Internet otwiera w tej kwestii nowe możliwości. Ciekawe gadżety erotyczne, takie jak wibrator dla dwojga, można wybrać z partnerem z zacisza własnej sypialni.


Stymulująca gra wstępna zwiększa szansę na niesamowity orgazm

Odpowiednio rozegrana gra wstępna znacznie zwiększa szanse na przeżycie wyjątkowego orgazmu. Tyczy się to w takim samym stopniu zarówno kobiet jak i mężczyzn. Warto zdać sobie sprawę z tego, że to tak naprawdę wyłącznie od nas samych zależy intensywność doznań seksualnych. Czasem warto otworzyć się fantazje erotyczne partnera, bo dzięki nim temperatura związku z poziomu ujemnego może szybko sięgnąć wrzenia. Wówczas nikt już nie będzie miał ochoty na powrót do szarej rutyny.

Korzyści z orgazmu – przyjemność i lepsze zdrowie!

Regularne współżycie seksualne, zwłaszcza takie, które zakończone jest rewelacyjnym orgazmem, przynosi wymierne korzyści dla ludzkiego zdrowia. Podczas stosunku wydzielane są endorfiny, czyli hormony szczęścia. Im więcej endorfin, tym lepsze samopoczucia. Warto dodać, że przy udanym współżyciu organizm produkuje mniejsze dawki kortyzolu, przez co zredukowane jest odczuwanie stresu i łatwiej można się zrelaksować. Im mniej stresu i więcej radości, tym dłuższe życie. Seks może także podnieść poziom odporności, zmniejszyć stany lękowe, a nawet działać korzystnie na utrzymanie prawidłowej masy ciała. Jak lepiej spalać zbędne kalorie niż podczas erotycznych zabaw z ukochaną osobą? Nie ma wątpliwości co do tego, że seks i częste orgazmy poprawiają samopoczucie i korzystnie wpływają na cały organizm.

Seks na walkę z bezsennością

Czy seks może pomóc wygrać nierówną walkę z bezsennością? Okazuje się, że tak! Jest to nie tylko doskonały sposób na to, aby urozmaicić sobie czas podczas bezsennych nocy. Wysiłek fizyczny, w tym także współżycie z partnerem sprawia, że po stosunku łatwiej jest zasnąć, a i sny z pewnością będą o wiele przyjemniejsze. Po co więc łykać tabletki na sen, skoro w prosty i jakże przyjemny sposób można sprawić, że bezsenność już nigdy nie powróci! Urozmaicona gra wstępna, igraszki o każdej porze dnia i nocy, czułe słówka i drobne pieszczoty – wszystko to może sprawić, że ochota na seks wróci nawet u partnerów, którzy w tej sferze życia dali się ponieść rutynie. Warto korzystać z przyjemności życia doczesnego, zwłaszcza że niosą one ze sobą również wymierne korzyści zdrowotne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj