Top 5 pomysłów na fajne i praktyczne prezenty

0

Każda okazja jest dobra, by dawać prezenty. Jednocześnie utarło się, że prezenty nie powinny być praktyczne. Ale czy na pewno? Czasami właśnie praktyczny prezent sprawia najwięcej radości, wszak bywa tak, że choć rzeczy mamy sporo, to często brakuje nam właśnie tych funkcjonalnych. Dziś przedstawimy Wam top 5 pomysłów na fajne i praktyczne prezenty. Czas je poznać.

Top 1: pompka rowerowa

Jazda na rowerze jest przyjemnością. Pozwala się odprężyć, ale i zrelaksować, a do tego wszystkiego wpisuje się z zdrowy styl życia. Rower może być świetnym środkiem transportu do pracy zamiast samochodu. Rzeczywiście takie rozwiązanie sprawi, że można całkiem sporo zaoszczędzić, bo co jak co, ale każdy wie, jak droga jest benzyna. Oczywiście musimy też wspomnieć, że stawiając na rower, robicie coś dobrego dla i tak bardzo zanieczyszczonego środowiska. Ale jak zapewne też wiecie, życie potrafi zaskakiwać i to nie zawsze tak jak tego człowiek oczekuje. Może zaskoczyć choćby nienapompowaną oponą. Problem pojawia się wtedy, gdy pompki nam brakuje bądź lata świetności ma już za sobą. W takim przypadku zakup pompki do roweru dla każdego miłośnika jednośladów, nawet tych osób, które jeżdżą okazjonalnie jest strzałem w dziesiątkę. Taki prezent jest do tego tani. Możecie wybrać mały model taka pompka do roweru bez problemu zmieści się w niewielkiej torbie.

Top 2: odblaski

Mówi się, że bezpieczeństwo jest najważniejsze i trudno się z tym nie zgodzić. Jednocześnie nadal wiele osób popełnia błąd, nie dbając o nie. Dlatego czas to zmienić. Świetnym pomysłem na prezent dla takich osób może być odblask na ubranie. Warto wiedzieć, że przeciętny pieszy jest widoczny dla kierowcy z odległości 40 metrów, ale też pod warunkiem, że nie jest bardzo ciemno, a latarnie uliczne świecą. Jeżeli nie, to ta odległość diametralnie maleje. Natomiast posiadający odblask pieszy jest widoczny nawet z odległości 150 metrów. Jak więc widzicie różnica jest olbrzymia. Odblaski dostępne są w różnych wzorach. Zatem na pewno coś znajdziecie. Możecie wybrać misia czy serduszko, ale możecie też zainwestować w kamizelkę odblaskową.

Top 3: kubek termiczny

Któż z nas ma czas na wypicie ciepłej kawy przed pracą? Ok, prawda jest taka, że pewnie większość z nas miałaby na to czas, gdyby nie jeden problem, a tym problemem jest wstawanie zaraz, gdy zadzwoni budzik. Często jest tak, że wybieramy drzemki i w rezultacie, gdy już wstaniemy okazuje się, że do wyjścia mamy naprawdę mało czasu, a więc z kawy przysłowiowe nici. Ale można to zmienić. Wystarczy szybciej wstawać? Niekoniecznie to mamy na myśli. Otóż wystarczy tylko posiadać kubek termiczny, dzięki któremu można cieszyć się smakiem ciepłej kawy choćby w pociągu czy autobusie. A więc nasz kolejny pomysł na prezent, to rzecz jasna kubek termiczny. Warto wybrać jakiś ze śmiesznym wzorkiem czy napisem motywacyjnym.

Top 4: szkło hartowane na telefon

Jakby tak się przypatrzyć smartfonom, to okazuje się, że wiele z nich ma uszkodzony ekran. A przecież tak nie musi być. Wystarczy tylko dobre szkło hartowane i po problemie. Trzeba przyznać, że właśnie szkło hartowane może być świetnym pomysłem na prezent. Rzecz jasna można pójść o krok dalej i postawić jeszcze na obudowę. Takie upominki są tanie, a przy tym jakże przydatne. Jak więc widzicie drobny upominek w praktycznym wydaniu może wręcz zachwycać

Top 5: pościel

Czasami prezent może być w 100% praktyczny. Można go wręcz określić mianem kwintesencji praktyczności. Ale to akurat jest zaleta. Jeżeli więc szukacie takiego upominku, to postawcie na pościel. Tak, na pościel. W końcu pościeli nigdy za wiele. Najlepiej wybrać model wykonany z wysokiej jakości bawełny, wszak pozwala ona skórze oddychać. Jest przy tym również bardzo delikatna dla skóry. Można kupić też gotowy zestaw pościeli z prześcieradłem. Oczywiście prezent wcale nie musi być nudny. W końcu możecie wybrać model pościeli z jakimś śmiesznym wzorem. Możliwości jest sporo. Możecie wybrać glamour, ale i w stylu industrialnym, a nawet z postaciami z bajek.