Home LifeStyle Moc z designu – nowoczesne dachy solarne MyRoof

Moc z designu – nowoczesne dachy solarne MyRoof

0

Przez setki lat dach pełnił głównie funkcję ochronną, w warstwie wizualnej odpowiadał zaś na aktualnie panujące trendy architektoniczne. W obecnych czasach potrzebne są innowacyjne rozwiązania, uwzględniające poszanowanie środowiska naturalnego oraz aspekt ekonomiczny. Odpowiedź na te potrzeby stanowią integrujące funkcję fotowoltaiczną z funkcją pokrycia właściwego dachy solarne MyRoof. To kolejna nowość, która uzupełniła szeroki asortyment do budowy dachu sieci hurtowni 4D Grupa.

Dach, który chroni budynek przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych: śniegiem, deszczem, wiatrem, promieniowaniem słonecznym, to absolutna podstawa. Gwarantujące bezpieczeństwo pokrycie dachowe musi być jednak uzupełnione o dodatkowe atuty.

Nowatorski dach solarny MyRoof to rozwiązanie na obecne czasy, zapewniające niezależność energetyczną dla właściciela budynku, na którym dach MyRoof jest zainstalowany. Dodatkowo, innowacyjne rozwiązanie jest całkowicie bezobsługowe. Produkcja prądu odbywa się bez ingerencji człowieka. Tym, na co także warto zwrócić uwagę, jest aspekt rentowności. Niższe rachunki za prąd oraz możliwość planowania i kontrolowania budżetu domowego, są zwłaszcza dzisiaj – nie do przecenienia. Dachy fotowoltaiczne MyRoof to piękno samo w sobie. Wszystkich estetów na pewno przekona ponadczasowy design efektownej tafli, pozbawionej aluminiowych ramek i widocznych ścieżek. Wysokiej klasy wzornictwo w połączeniu z nowoczesną technologią robią wrażenie nawet na najbardziej wymagających właścicielach budynków.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version