Roltrans — firma, która rozumie potrzeby rolników

0

Roltrans to rodzinna firma z ponad 40-letnią historią. Z miłości do polskiej wsi, a także mechaniki i rolnictwa powstało przedsiębiorstwo, które zaopatruje małe, średnie i duże gospodarstwa nie tylko w Polsce, ale też w całej Europie, w wysokiej klasy maszyny rolnicze.

Rozrzutnik obornika i nawozów – polski producent

Roltrans to polski producent rozrzutników do różnego rodzaju nawozów. W ofercie firmy znajdują się rozrzutniki o ładowności od 4 do 14 ton, wykonane z wysokiej jakości stali i wykończone z użyciem nowoczesnym metod, zapewniających ochronę przed korozją, oraz innymi uszkodzeniami. Rozrzutniki produkowane przez Roltrans oferują dwa rodzaje adapterów – pionowy i poziomy, a także dwa rodzaje podwozi – jedno i dwuosiowe (rozrzutniki obornika jednoosiowe i rozrzutniki dwuosiowe). Pozwala to na dobór takiego rozwiązania, które sprawdzi się najlepiej w danym gospodarstwie. W zależności od jego wielkości, rodzaju uprawy czy terenu, na którym rozrzutnik będzie pracował, mogą bowiem być potrzebne inne parametry maszyny.

Maszyny rolnicze szyte na miarę

To, co wyróżnia firmę Roltrans od innych producentów maszyn rolniczych, to indywidualne i bardzo elastyczne podejście do Klienta. Doświadczenie i rozumienia specyfiki pracy na gospodarstwie owocuje i pozwala firmie Roltrans świadczyć usługi w pełni dopasowane do potrzeb Klientów. Przedsiębiorstwo dostarcza maszyny rolnicze „szyte na miarę”. Zamawiając rozrzutnik, możemy samodzielnie skonfigurować wiele parametrów takich jak rodzaj podwozia, rodzaj adapterów, przenośnika czy też zamówić dodatkowe nadstawki do skrzyni, które powiększą jej ładowność.

Nowoczesne i funkcjonalne rozrzutniki

Firma Roltrans oferuje najwyższej jakości rozrzutniki obornika, które mogą być stosowane do roztrząsania wielu innych nawozów, wapna, a także nawozów półpłynnych. Funkcjonalność rozrzutników jest o tyle duża, że prócz nawożenia, są one skutecznym i ładownym środkiem transportu płodów rolnych. Co więcej, dzięki procesowi homologacji, któremu poddawane są wszystkie oferowane maszyny, rolnicy będą mogli poruszać się nimi po drogach krajowych