Gdzie tanio złożyć serwer do firmy?

0

Jeżeli myślicie Państwo o założeniu własnej firmy, to najpewniej choć przez chwilę zastanawialiście się, gdzie tanio założyć do niej serwer. Przede wszystkim powinno się wziąć pod uwagę to, jak długo dana firma działa na rynku i jakie możliwości dotyczące zakładania serwerów posiada. Ze swojej strony możemy powiedzieć, że trafili Państwo bardzo dobrze. Z niniejszej publikacji dowiedzą się Państwo o firmie Bizserver – dynamicznie rozwijającemu się sklepowi z serwerami, który nieustannie podąża za nowymi trendami. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży informatycznej i z chęcią podzieli się nim podczas tworzenia idealnego systemu dla Państwa.

W Bizserver można skorzystać z konfiguratora, który pozwala na stworzenie własnego serwera według indywidualnych pomysłów. Nie masz pewności, czy poprawnie go skonfigurowałeś? Zapytasz o to pracownika Bizserver. Ten chętnie podzieli się swoim doświadczeniem. Jeśli nie chcesz korzystać z konfiguratora, skorzystaj z profesjonalnych usług zespołu Bizserver – są zawsze do dyspozycji klientów.

Bizserver – sklep z serwerami

Bizserver to firma z wieloletnim doświadczeniem w technologiach serwerowych. Od lat zajmuje się sprzedażą, konserwacją i dostosowaniem urządzeń do specyficznych wymagań klientów, dbając o to, aby oferowane produkty w pełni realizowały powierzone im zadania. Gwarantuje fachowe doradztwo i często indywidualne ceny. Dostarcza serwery zarówno dużym i znanym firmom, jak i tym mniejszym. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię serwer do przetwarzania, przechowywania i udostępniania plików, czy też archiwizacja danych, Bizserver ma to, czego potrzebujesz.

Ponad to oferuje również szeroką gamę komponentów IT, takich jak:

W ofercie Bizserver znajdują się produkty takich marek, jak: Supermicro, Dell, HP, Asus, Lenovo, Acer czy Apple.

Serwery do firmy, biura i domu

Systemy serwerowe to wszechstronne maszyny, które pozwalają zbudować infrastrukturę sieciową w dowolnej firmie. Niezależnie od branży i rodzaju działalności, każda firma przechowuje dane, dzieląc zasoby między kilka komputerów lub korzystając z aplikacji i funkcji sieciowych. Niezbędne jest również udostępnianie plików lub dostęp do danych z dowolnego miejsca na świecie z odpowiednią ochroną. Bizserver w swojej ofercie posiada wiele maszyn tego typu, w wielu wielkościach i do różnych celów. Głównym segmentem są serwery RACK i serwery typu Tower. W zależności od Twoich potrzeb Bizserver może dostarczyć system serwerowy Supermicro lub dostosować produkt do Twoich potrzeb. Sklep posiada również zaawansowany, kompleksowy i prosty konfigurator systemów serwerowych, dzięki któremu klient w prosty sposób może stworzyć i zamówić dla siebie odpowiednią jednostkę. W ofercie Bizserver znajdziesz serwery Supermicro, serwery DELL i serwery HP najwyższej jakości i w konkurencyjnych cenach względem rynkowych.

Systemy storage

Producentem serwerów storage jest największy na świecie producent układów scalonych, amerykańska firma Intel. Wszystkie modele oparte są na platformie Supermicro. Służą głównie do przechowywania dużych ilości danych w firmach. Dzięki takim rozwiązaniom możesz uzyskać dostęp do plików z różnych urządzeń bez zapisywania i duplikowania ich na lokalnych komputerach. Do serwera można podłączyć kilka, a nawet kilkadziesiąt wewnętrznych dysków twardych, pamięć RAM można rozbudować do nawet 6 TB w zależności od wybranej maszyny. Serwery storage zostały wyposażone  w dodatkowe zasilacze  od 500 W do nawet 1280 W. Gniazda PCI-E pozwalają na  rozbudowę serwera o dodatkowe karty rozszerzeń. Decydując się na konkretny serwer storage, istnieje możliwość indywidualnej konfiguracji systemu z konkretnym procesorem, sprzętowym kontrolerem RAID, dyskami twardymi o pojemności do  22 TB oraz wyposażeniem systemu w dodatkowe karty sieciowe. Dodatkowo klienci sklepu Bizserver mogą wybrać jeden z wielu  systemów operacyjnych.

Podsumowanie

Doświadczenie w branży i jakość oferowanych usług to podstawa. Oczywiście nie można zapomnieć o konkurencyjnych cenach. Bizserver spełnia wszystkie powyższe wymagania. Jeśli są Państwo zainteresowani tanim założeniem serwera, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w godzinach pracy sklepu.