Home Biznes i Finanse Odkryj Park Jurajski poprzez zabawę zestawami LEGO

Odkryj Park Jurajski poprzez zabawę zestawami LEGO

0

Kultowe klocki LEGO to wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych. Kreatywne zestawy pozwalają dzieciom odkrywać świat i spędzać czas na doskonałej zabawie. Wielbiciele Parku Jurajskiego nie będą mogli oderwać się od najnowszych propozycji Jurassic World LEGO. Jak wybrać angażujący prezent dla dziecka spośród wszystkich dostępnych zestawów?

LEGO Jurassic World – kreatywny pomysł na prezent

W poszukiwaniu prezentu, który na długo zaangażuje dziecko w zabawę, a przy tym pozwoli mu rozwinąć wyobraźnię i zdolności manualne, warto przyjrzeć się bliżej zestawom Jurassic World LEGO. Klocki LEGO trafią w gusta każdego użytkownika, niezależnie od wieku. Bogaty wybór tematyczny pozwala na dobranie klocków do zainteresowań swoich lub dziecka. Jedną z ciekawszych propozycji są zestawy LEGO Jurassic World. Kolorowe, przyciągające wzrok plastycznymi elementami zestawy pozwalają odkryć tajemnice Parku Jurajskiego, świetnie się przy tym bawiąc i ucząc. Jakie zestawy są dostępne w Jurassic World LEGO?

Co znajduje się w serii LEGO Jurassic World?

Seria LEGO Jurassic World ma wiele do zaoferowania. Klocki LEGO dinozaury pozwalają odkryć wszystkie tajemnice Parku Jurajskiego. Kreatywne zestawy Jurassic World LEGO kuszą perfekcyjnie dopracowanymi szczegółami, doskonale nasyconymi kolorami oraz bogactwem ciekawych elementów. Na jakie zestawy warto zwrócić uwagę?

Tyranozaur na wolności

Miłośnicy Parku Jurajskiego z pewnością pamiętają legendarną już scenę ze spotkania z tyranozaurem. Teraz można przeżyć ją na nowo z zestawem LEGO dinozaury. Zabawka pozwala stanąć oko w oko z przerażającym potworem i wcielić się w role filmowych bohaterów. Idealnie odwzorowana sceneria pozwala popuścić wodze wyobraźni. Czym charakteryzuje się zestaw?

  • 58 centymetrów szerokości
  • 1212 elementy
  • autentyczne filmowe detale w tym przewrócony samochód bez koła

Zestaw ten sprawdzi się idealnie jako prezent dla dorosłych, którzy uwielbiają klocki LEGO dinozaury oraz Park Jurajski. Duża ilość elementów pozwoli w pełni zaangażować się w tworzenie filmowej scenerii. Zestaw po zakończeniu prac będzie stanowił doskonałą ozdobę.

Atak gigantozaura i terizinozaura – fantastyczny zestaw dla dzieci od 9 roku życia

Kolejna propozycja jest skierowana w stronę młodszych użytkowników. Atak gigantozaura i terizinozaura nadaje się dla dzieci już od 9 roku życia. Zestaw zapewni dziecku wiele godzin wyśmienitej zabawy. Komplet klocków zawiera wiele szczegółowo dopracowanych elementów, w tym:

  • 2 ruchome figurki dinozaurów
  • laboratorium
  • kwatera główna
  • helikopter
  • 6 mini figurek

Zestaw LEGO dinozaury pozwala poczuć niesamowity klimat Parku Jurajskiego. Zabawka dodatkowo rozwija wyobraźnię oraz pozwala poćwiczyć zdolności manualne, dzięki elementom przeznaczonym do samodzielnego złożenia. Zabawa wcale nie kończy się wraz ze skonstruowaniem poszczególnych elementów scenerii! Ruchome dodatki i mini figurki pozwalają nadal kreatywnie spędzać czas z Jurassic World LEGO.

LEGO dla najmłodszych – ucieczka tyranozaura i triceratopsa

Zestawy LEGO Jurassic World nadają się nie tylko dla dorosłych oraz dla starszych dzieci. Również najmłodsi użytkownicy znajdą tu coś dla siebie. Ucieczka tyranozaura i triceratopsa to wspaniały prezent dla malucha w wieku przedszkolnym. Zestaw jest dopasowany do poziomu umiejętności dzieci w tej kategorii wiekowej. Same elementy mają jeszcze żywsze kolory oraz prostą budowę i wiele ciekawych funkcji, dzięki czemu zestaw na długo wciągnie malucha, przenosząc go w nieznany świat dinozaurów. Otwierana brama parku, ruchoma szczęka dinozaura, podziałają na wyobraźnię dziecka i pozwolą mu na wymyślanie własnych scenariuszy zabawy. Zestawy LEGO Jurassic World mają na celu nie tylko dostarczyć dziecku rozrywki, ale też rozwinąć u niego kreatywność oraz zdolności konstruktorskie. Zestaw Ucieczka tyranozaura i triceratopsa nadaje się dla maluchów od 2 roku życia.

Ucieczka tyranozaura i atrociraptora – niezwykła przygoda w świecie dinozaurów

Kolejny zestaw Jurassic World LEGO, który pozwala przeżyć własną przygodę w świecie Parku Jurajskiego. Zabawa przypadnie do gustu zarówno miłośnikom filmu, jak i dzieciom, które zwyczajnie lubią świat dinozaurów. Zestaw daje wiele możliwości konstruktorskich, ponadto jego żywe kolory oraz bogactwo elementów pozwalają nie tylko na odtwarzanie kultowej filmowej sceny, ale też na własne, kreatywne zabawy. Groźnie wyglądające figurki dinozaurów oraz realistyczny model ciężarówki to prawdziwa gratka dla każdego, kto lubi klocki LEGO. Zestaw Jurassic World LEGO Ucieczka tyranozaura składa się z 466 elementów, dzięki czemu zapewni on wiele godzin wspaniałej zabawy.

LEGO Jurassic World – zestawy dla małych i dużych

Seria LEGO Jurassic World to bogaty wybór zestawów dla użytkowników w każdym wieku. Nie brakuje tu propozycji dla przedszkolaków i starszych dzieci. Dorośli miłośnicy Parku Jurajskiego również znajdą coś dla siebie wśród dostępnych rozwiązań. Każdy zestaw jest tworzony z myślą o danej grupie wiekowej, co widać poprzez poziom trudności oraz dopracowanie wizualne elementów. Zestawy LEGO Jurassic World to sposób na przeniesienie się w rzeczywistości do fantastycznego, filmowego świata dinozaurów. Każdy zestaw daje nieograniczone możliwości kreatywnej zabawy.

NO COMMENTS

Exit mobile version