Jakie gadżety wybrać na prezent dla pracowników?

0

Poszukując stylowych upominków dla swoich pracowników, warto rozważyć inwestycję w użyteczne akcesoria, które nie tylko ładnie wyglądają lecz także sprawdzą się na co dzień i będą wykorzystywane w praktyce. Takie gadżety z nadrukiem firmowego logo staną się też nośnikiem reklamy i pomogą rozpowszechnić wizerunek marki. Jakie prezenty będą przydatne i gustowne?

Kubki z nadrukiem – bogaty wybór akcesoriów promocyjnych dla pracowników

Jedną z propozycji są kubki reklamowe, na których można umieścić dowolny nadruk. Są dostępne w kilku rozmiarach i wykonywane w wybranym przez klienta kolorze. Wśród polecanych produktów z tej kategorii warto wymienić:

  • eleganckie filiżanki z talerzykiem,
  • czajniczki do zaparzania herbaty i ziół,
  • kolorowe butelki z tritanu,
  • bidony termiczne.

Wszystkie te wyroby posłużą na co dzień do picia ulubionych napojów lub zabierania ich ze sobą na drogę. Są wykonane z należytą starannością i dbałością o detale, prezentują się stylowo i każda obdarowana osoba z przyjemnością będzie z nich korzystać.

Kurtki reklamowe i inne elementy garderoby

Kolejną praktyczną propozycją dla pracowników jest odzież reklamowa, a wśród niej ciepły i wygodny softshell z nadrukiem. Warto podarować go zwłaszcza tym osobom, które swoje obowiązki wypełniają na zewnątrz, niezależnie od pogody. Dostępność modeli damskich i męskich w różnych rozmiarach i kolorach sprzyja dokonaniu trafnego wyboru. Takie kurtki mogą stanowić upominek dla podwładnych na różne okazje i zawsze wzbudzą radość oraz poczucie lojalności wobec pracodawcy. Inne elementy garderoby, które można podarować, to koszulki z krótkim lub długim rękawem, bluzy, czapki z daszkiem oraz polary. Osoba nosząca taki firmowy ubiór godnie reprezentuje markę i rozpowszechnia jej wizerunek wśród odbiorców. Z możliwości wykonania odzieży z nadrukiem korzystają między innymi właściciele sklepów wielkopowierzchniowych – takie ubranie ułatwia klientom zlokalizowanie obsługi w razie potrzeby.

Dlaczego warto wręczać upominki pracownikom?

Taki gest – nawet jeśli wręczane są jedynie symboliczne dodatki, jak breloczki do kluczy, smycze reklamowe czy długopisy – buduje poczucie lojalności, pomaga wzmocnić relacje pracownicze i sprawia, że osoby zatrudniane w firmie czują się jej ważnym ogniwem oraz są doceniane. To z kolei przekłada się na większe zaangażowanie w wykonywanie obowiązków oraz lepsze samopoczucie. Prezenty dla pracowników można dawać z okazji świąt, urodzin, ważnych jubileuszy firmowych oraz jako nagrody w organizowanych konkursach.

Warto inwestować w praktyczne upominki dla pracowników

Pełnią one kilka funkcji, ponieważ – poza pozytywnym wpływem na zaangażowanie w pracę – sprawdzają się jako nośniki reklamowe oraz służą odbiorcom na co dzień. Im bardziej użyteczne, tym większe prawdopodobieństwo, że będą wykorzystywane i wywołają radość w osobach obdarowanych. Inwestycja w takie wyroby to zatem korzystny wybór – zwróci się w postaci zadowolonych i lojalnych pracowników, chętnie wykonujących powierzane im obowiązki.