Obrączki ślubne z soczewką – dlaczego warto je wybrać?

0

Poszukiwanie obrączek ślubnych dla wielu par okazuje się być dość czasochłonnym procesem. Nic w tym dziwnego. Na rynku dostępnych jest wiele ofert, wśród których starają się wypatrzeć tę najlepszą. Dostępne są obrączki nowoczesne, tradycyjne, jedno-, dwu- a nawet trzykolorowe. Wykonane są z różnych metali, z kamieniami szlachetnymi i bez. Wiele dylematów nie wykracza poza kwestie wiążące się z estetyką i gustem narzeczonych. Jeśli jednak zastanawiamy się czy wybrać obrączki soczewkowe czy jednak nie, miejmy świadomość, że nasza decyzja wpłynie na późniejszy komfort użytkowania.

Obrączki ślubne z soczewką czy bez?

Obrączki soczewkowe mają specjalnie wyprofilowany kształt. Są one wewnątrz nieco grubsze w środku, zaś cieńsze przy rantach. Dzięki temu, powierzchnia kontaktu z palcem jest mniejsza niż w przypadku obrączek tradycyjnych. Co zyskujemy? Nasza skóra może oddychać, a my unikamy otarć czy odparzeń. Obrączki soczewkowe są wygodne nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Mniejsza powierzchnia styku przekłada się również na łatwość zakładania i zdejmowania obrączek, nawet gdy nasze dłonie są spuchnięte.

Obrączki SUNDIAMORE

Sklep  z biżuterią SUNDIAMORE ma w swojej ofercie szeroki asortyment obrączek ślubnych w różnych kolorach złota. Dostępne są modele klasyczne oraz takie, które śmiało możemy nazwać ekstrawaganckimi. Obrączki soczewkowe mogą przybierać dowolne kształty, w związku z czym w niczym nie ograniczają przyszłych małżonków poprawiając znacznie komfort noszenia tej biżuterii. Dodatkowo, wykonane są one ze złota wysokiej próby, bez domieszek, które mogą powodować reakcje alergiczne.  Warto podkreślić, że SUNDIAMORE to nie tylko obrączki ślubne. W ofercie jubilera znajdziemy także produkty takie jak pierścionek zaręczynowy, złoty łańcuszek, złote kolczyki, bransoletki, naszyjniki i sygnety.