Home LifeStyle Sztyblety ocieplane – nogi jeźdźca w cieple podczas konnej jazdy

Sztyblety ocieplane – nogi jeźdźca w cieple podczas konnej jazdy

0

Gdy nadchodzą chłody, należy zadbać o konia i o jeźdźca. Nogi tego drugiego powinny być odpowiednio zabezpieczone, przed zimnem i wilgocią. Sztyblety ocieplane to ochrona stóp w czasie konnej jazdy i pracy w stajni więc warto w nie zainwestować. Jakie rodzaje obuwia sprawią, że nie poczujesz zimna? Przeczytaj, a zdobędziesz przydatne informacje.

Sztyblety ocieplane chronią, ogrzewają, ciepła ci dodają

Zabezpieczenie stóp przed zimnem jest bardzo ważne w czasie jazdy konnej. Sztyblety ocieplane zagwarantują ci nie tylko niezbędne ciepło, ale i ochronę przed wilgocią. Dyskomfort i choroby ci nie zagrożą. Termobuty sznurowane charakteryzują się gumową powłoką i antypoślizgową podeszwą. Nie wywrócisz się, pracując w stajni. Miękkie wyścielenie zapewni ci ciepło i wygodę użytkowania. Sztyblety gumowe zimowe mają w środku miłe w dotyku futerko. Nie straszne ci będą deszcze i szarugi. Gumowa powłoka nie pozwoli przemoczyć stóp. Sztyblety ze skóry syntetycznej ocieplane na zimową porę, jak znalazł. Ciepłe, skórzane i wodoodporne sprawią, że jazda na koniu w chłodniejsze dni będzie przyjemnością. Ponadto posiadają elastyczne wstawki, które ułatwiają ich zdejmowanie i nakładanie.

Sztyblety gumowe ocieplane SOFT są wyprodukowane z gumy o strukturze skóry. Wodoodporne z misiowym futrem wewnątrz, sprawdzą się w słoty i mrozy. Nie wystraszysz się srogiej zimy w  sztybletach ocieplanych „Zima”. Odporna skóra bydlęca, z której są wykonane, sprawi, że nogi nie zmarzną. Mają również właściwości antypoślizgowe, za sprawą podeszwy tuniskórowej. Dostępne w dwóch kolorach, brązowym, czarnym.

Sztyblety z zamkiem HERITAGE IV ZIP H20 Insulated są przeznaczonymi do jazdy konnej. Elegancja i sportowy styl w skórzanej powłoce to dobry wybór.

A jeśli stawiasz na klasykę, wybierz klasyczne sztyblety z futerkiem ze skóry cielęcej, ze sztucznym futerkiem w środku. Antypoślizgowa podeszwa dopełnia dobrego wizerunku tego obuwia. Komfort termiczny zagwarantują ci również sztyblety ocieplane Greenland wykonane z PCV. W środku posiadają syntetyczne futerko. Buty prezentują dobry styl.

Wygoń zimę ze stajni w odpowiednim obuwiu

Ciepłe obuwie w czasie jazdy konnej, jak i podczas zajęć w stajni to sprawa priorytetowa. Ich zmarznięcie to nie tylko dyskomfort, ale różne choroby, które mogą cię dopaść. Duży wybór sztybletów znajdziesz na https://konik.com.pl/. Wodoodporna skóra, guma i futerko w środku to ochrona przed zimnem i wilgocią. Ważna jest również wygoda użytkowania i wysoka jakość.

NO COMMENTS

Exit mobile version