Paski crest – jak stosować?

0

Marzysz o białych zębach? To marzenie większości z nas! Piękny, niemal śnieżnobiały uśmiech dodaje pewności siebie i sprawia, że czujemy się zdecydowanie bardziej atrakcyjni. Na szczęście, by wybielić swoje zęby o kilka tonów, nie trzeba iść do gabinetu dentystycznego i korzystać z drogich zabiegów wybielających. Dobrym rozwiązaniem jest wybielanie z użyciem pasków Crest – innowacyjnego produktu, który sprawi, że Twój uśmiech będzie zachwycający!

Jak wybielać zęby domowymi sposobami?

Nasze zęby nie są niestety naturalnie śnieżnobiałe, choć można dążyć do uzyskania takiego efektu. Na skutek spożywania różnych potraw czy picia różnych napojów jak i na skutek palenia papierosów czy nawet w wyniku pewnych chorób (zaburzenia hormonalne, choroby, krwi, etc.), zęby człowieka podatne są na powstawanie przebarwień. Przebarwienia ta powstają zarówno na powierzchni zęba (na szkliwie) jak i wewnątrz tkanek twardych zęba. Przebarwienia na zębach są najczęściej wynikiem codziennych nawyków i stylu życia – na zmianę koloru zęba ma duży wpływ picie znacznych ilości kawy, herbaty, wina, soków, ziół, etc. 

Wiele osób chętnie sięga po domowe sposoby na wybielanie zębów – przynoszą one bardzo dobre rezultaty. Jednym z najpopularniejszych metod samodzielnego wybielania zębów jest stosowanie nakładek (pasków) wybielających. Są to paski w formie przezroczystej folii, nasączone środkiem wybielającym. Stosowanie pasków pozwala cieszyć się zdecydowanie bielszymi zębami bez przebarwień już po kilku ich użyciach. Z metody tej powinny jednak zrezygnować osoby, które skarżą się na nadwrażliwość zębiny i borykają się z podrażnianiami dziąseł. Paski do wybielania zębów Crest zdecydowanie nie są dla nich. Przeciwskazaniem do stosowania pasków jest także ciąża oraz niepełnoletność. 

Trzeba też mieć świadomość, iż u jednej osoby paski zadziałają świetnie i wybielą jej zęby w sposób znaczny, a u innej osoby efekt będzie delikatniejszy. To, czy Twoje zęby są podatne na wybielanie zależy bowiem od różnych czynników, wśród których wymienić można budowę szkliwa czy też stopień powstałych przebarwień i ich przyczyny. 

Paski wybielające Crest – rewolucja w wybielaniu zębów

Osoby, które zdecydowały się zastosować domowe sposoby wybielania zębów polecają paski wybielające Crest. Paski te, jeśli zadbasz o regularne ich stosowanie, pozwalają równomiernie wybielić zęby, a efekt wybielania utrzymuje się przez długie miesiące. Metoda wybielania paskami Crest jest metodą bezpieczną, skuteczną i prostą w zastosowaniu, nawet dla osoby, która nigdy nie wybielała zębów w ten sposób. Jeśli pierwszy raz użyjesz pasków Crest, widoczne efekty ujrzysz niemal od razu.

Jak używać pasków Crest? Najważniejsza jest regularność – paski należy nałożyć na zęby raz dziennie, zależnie od wygody może to być ranek lub wieczór. Pamiętaj, by przed nałożeniem pasków nie myć zębów. Po jednym pasku nakładamy na dolny oraz na górny łuk zębowy, stroną z żelem. Tak zaaplikowane paski nosimy ok. 30 – 40 minut, a czynność trzeba powtarzać codziennie. Po zdjęciu pasków przepłucz usta letnią wodą.

Crest oferuje szeroką gamę produktów, wśród których każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie. 

Materiał zewnętrzny. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu lub usług, zalecamy skonsultować się z odpowiednim specjalistą.