Jak zagęścić skórę na twarzy?

0

Jędrna, młodo wyglądająca skóra, pełna witalności i blasku to marzenie wielu osób. Jednak już po 30 roku życia rozpoczyna się proces starzenia się skóry, zmniejsza się ilość wytwarzanych przez skórę włókien podporowych jakimi są kolagen i elastyna przez co skóra traci jędrność, zaczyna wiotczeć, pojawiają się zmarszczki, bruzdy, drugi podbródek, opadanie powiek oraz przebarwienia. Odpowiednia pielęgnacja domowa oraz wsparcie poprzez zabiegi medycy estetycznej potrafią na długie lata zatrzymać młodzieńczy wygląd oraz spowolnić proces starzenia się skory. Jakie zabiegi zagęszczające i przywracające młodość wybrać?

Domowe sposoby na zagęszczenie skóry twarzy

Jak zagęścić skórę twarzy w domu? W domowym zaciszu powinniśmy zadbać przede wszystkim o odpowiednie nawilżenie skóry. W drogeriach dostępne jest wiele kosmetyków do pielęgnacji domowej, zaczynając od kremów, masek, peelingów i akcesoriów do masażu twarzy. Warto aby produkty zawierały dużą ilość składników zapewniających młodzieńczy wygląd skóry takich jak: kwas hialuronowy, kolagen, koenzym Q10, retinol, złoto koloidalne, witaminy A, E i C czy fitohormony.

Najskuteczniejsze zabiegi medycy estetycznej zagęszczające skórę twarzy

Zabiegi zagęszczające skórę twarzy charakteryzują się działaniem pobudzającym wewnętrzne mechanizmy skóry do przebudowy i wytworzenia nowego kolagenu i elastyny, podstawowych składników skóry zapewniających młody i witalny wygląd skóry.

Do najskuteczniejszych zabiegów dostępnych w klinice medycyny estetycznej RosaMed Clinic należą: stymulatory tkankowe, radiofrekwencja mikroigłowa, HIFU na twarz, nici PDO czy mezoterapia igłowa. Zabiegi te powodują przebudowę skóry, pogrubienie i zagęszczenie struktury skóry, wytworzenia nowych włókien kolagenowych, redukcję lub spłycenie zmarszczek, zmniejszenie wiotkości skóry, poprawę owalu twarzy, redukcję drugiego podbródka czy opadania powiek i brwi.

jak odżywić skórę twarzy? Oprócz odpowiedniej diety tutaj sprawdzi się również mezoterapia igłowa, a także infuzja tlenowa i zabieg ekstremalnie nawilżający z produktami firmy Larens.

Zabiegi pielęgnacyjne dobierane są indywidualnie przez specjalistę medycy estetycznej po dokładnym wywiadzie oraz badaniu wizualnym. Zapraszamy do sprawdzenia oferty i umówienia się na wizytę w RosaMed Clinic w Warszawie https://rosamedclinic.pl/.

Materiał zewnętrzny. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu lub usług, zalecamy skonsultować się z odpowiednim specjalistą.