Codzienna pielęgnacja z kremami do rąk

0

Nasze dłonie nieustannie wystawione są na szkodliwe czynniki zewnętrzne. To przecież nimi wykonujemy większość aktywności. Negatywny wpływ na skórę rąk mogą mieć: promienie słoneczne, zarówno wysoka, jak i niska temperatura, wiatr, woda o nieodpowiednim pH czy detergenty.

Czemu warto dbać o skórę dłoni?

Pielęgnacja dłoni jest bardzo ważna z tego powodu, ze to właśnie one są naszą wizytówką. Ich wygląd potrafi zdradzić wiele – od wykonywanego zawodu, przez wiek, aż po nasze podejście do witalności życiowej i higieny. Piękne dłonie wysyłają w przestrzeń informację, że jesteśmy osobami, które dbają o siebie, żyjąc zgodnie z mottem „w zdrowym ciele zdrowy duch!”

Jaki skład powinien mieć krem do rąk?

Składniki czynne zawarte w kremie decydują o jego wpływie na skórę dłoni. Produkty, które skutecznie zadbają o ręce powinny zawierać m.in.:

  • nawilżającą glicerynę, która tworzy barierę ochronną i zapobiega wysuszaniu;
  • regenerujący, nawilżający i zmiękczający olej migdałowy;
  • masło shea o działaniu antybakteryjnym i przeciwzapalnym;
  • masło kakaowe zapobiegające wysuszaniu i poprawiające koloryt skóry;
  • uelastyczniający naskórek wosk pszczeli;
  • witaminę E kompleksowo wspierająca walkę z najpopularniejszymi problemami skórnymi;
  • łagodząco-regenerującą alantoinę.

Kremy do rąk Indigo Nails

A aktualnej ofercie Indigo znajdziesz bogaty asortyment produktów do pielęgnacji dłoni – https://www.indigo-nails.com/pielegnacja-ciala/kremy-do-rak. Wśród nich dostępne są przebadane dermatologicznie, nawilżające kremy do rąk o przepięknych zapachach, takich jak: Indigo FanaberiaIndigo Black MadonnaIndigo Cream Della Cream, Indigo Bad IconIndigo Alter Ego, Indigo Drama QueenIndigo Omnia (pierwszy zapach skierowany do mężczyzn), Indigo Bloom GoldIndigo Seventh HeavenIndigo Raspberry Love, Indigo MatrioshkaIndigo Love Story oraz Indigo Bella Vita.

Obecnie wszystkie z powyższych kremów do rąk oferowane są w wygodnych buteleczkach z pompką o pojemności 300 ml.

Ciesz się pięknymi dłońmi każdego dnia! Pielęgnuj je razem z Indigo Nails!

Materiał zewnętrzny. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu lub usług, zalecamy skonsultować się z odpowiednim specjalistą.