Jak znaleźć podsłuch?

0

Niektórym osobom wydaje się, że z podsłuchów korzysta się wyłącznie w filmach. W praktyce jednak wraz z coraz większym dostępem do tanich urządzeń podsłuchujących rośnie ryzyko, że ktoś padnie ich ofiarą. Na podsłuchy powinny uważać nie tylko osoby, które zajmują wysokie stanowiska lub zgromadziły duży majątek. Bardzo często podsłuchy wykorzystywane są przez partnerkę lub partnera, która chce w ten sposób zebrać materiały przydatne podczas rozprawy rozwodowej.

  1. Od czego zacząć wykrywanie podsłuchu?
  2. Profesjonalne wykrywanie podsłuchów i ukrytych kamer
  3. Z jakiego sprzętu korzystają specjaliści od wykrywania urządzeń podsłuchowych?

Na szczęście nigdy nie jest za późno na to, aby zabrać się za wykrywanie urządzeń szpiegujących. Czasami można to zrobić na własną rękę, jednak zazwyczaj tego typu działania wiążą się jedynie ze stratą czasu. Lepiej więc, aby od samego początku sprawą zajęła się doświadczona agencja detektywistyczna, która specjalizuje się w podsłuchach.

Od czego zacząć wykrywanie podsłuchu?

Jeżeli ktoś chce samodzielnie spróbować swoich sił w wykrywaniu podsłuchów i lokalizatorów GPS, powinien zacząć od dokładnego sprawdzenia przedmiotów, z których na co dzień korzysta. Podsłuch może być ukryty w zegarku, gniazdku lub nawet w zwyklej lampie. Problem w tym, że nowoczesne podsłuchy są bardzo małe, więc trudno jest samemu wykryć podsłuch, szczególnie jeżeli ktoś nie ma nowoczesnego sprzętu i doświadczenia.

Profesjonalne wykrywanie podsłuchów i ukrytych kamer

Korzystając natomiast z pomocy agencji detektywistycznej, można zyskać gwarancję, że technicy, których zatrudnia Agencja Detektywistyczna Temida znajdą wszystkie pluskwy, podsłuchy i ukryte kamery, a przy okazji zabiorą się za wykrywanie GPS. Jest to możliwe dzięki temu, że audyt pomieszczeń jest staranie przeprowadzany, do czego niezbędny jest profesjonalny sprzęt. Technicy doskonale wiedzą, jak przebiega montaż podsłuchów, więc nie da się przed nimi ukryć nawet najnowocześniejszych urządzeń. Oprócz bogatej oferty na wykrywanie podsłuchów mogą również sprawdzić oprogramowanie szpiegowskie.

Z jakiego sprzętu korzystają specjaliści od wykrywania urządzeń podsłuchowych?

Niezależnie od tego, czy masz podejrzenia zainstalowania podsłuchu w miejscu pracy lub mieszkaniu, pomoc detektywa obejmuje wykrywanie w biurze oraz w każdej innej wskazanej lokalizacji. W swojej pracy technicy wykorzystują między innymi nowoczesne analizatory widma, testery przewodów i urządzenia optyczne.