Promocje bukmacherskie – 2 fakty, które warto o nich znać

0

Możliwości reklamowe legalnych bukmacherów są mocno ograniczone prawnie, dlatego firmy organizujące zakłady wzajemne skupiają swoje działania na dostępnych dla nich obszarach. Jeden z nich stanowią promocje bukmacherskie, które nie tylko popularyzują markę na rynku, ale również przyciągają nowych graczy.

  1. Bonusy bukmacherskie – rodzaje
  2. Zmienne promocje bukmacherskie

Promocje i bonusy bukmacherskie 2020 opierają się na podobnych zasadach, co promocje i bonusy w ubiegłych latach. Pod względem reklamy wciąż najpopularniejsze są bonusy powitalne, przyznawane nowym graczom za rejestrację konta i pierwsze zakłady.

Bonusy bukmacherskie – rodzaje

W większości firm bukmacherskich pakiety promocyjne są mieszanką trzech rodzajów bonusów. Dla graczy korzystny jest bonus bez depozytu, czyli zakład, który można zawrzeć bez dokonywania wpłaty na konto u bukmachera. Typer otrzymuje środki, np. za dokonanie rejestracji, i może nimi dowolnie obracać. Równie popularne są bonusy od depozytu, czyli dodatkowe środki, przyznawane od wartości pierwszej lub kolejnej wpłaty. Aby otrzymać bonusowe środki należy spełnić określone wymagania – zwykle trzeba obrócić bonusem kilka razy przy zachowaniu narzuconej wartości kursu. Najmniej popularne, ale nadal wykorzystywane są bonusy bukmacherskie bez ryzyka. W przypadku przegranej bukmacher zwróci graczowi zainwestowane środki, pomniejszone o 12% podatek od gier. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zobacz nowe bonusy bukmacherskie.

Zmienne promocje bukmacherskie

Zwykle promocje bukmacherskie kojarzone są z bonusami na start dla graczy, zakładających konto u danego bukmachera po raz pierwszy. Te często są stałe i nie ulegają zmianie przez długi czas, są bowiem integralną częścią promocji marki. Innym zasadom podlegają promocje dla aktywnych już graczy. Niektóre z nich bukmacherzy wprowadzają na stałe, np. Multikozak od zakładów kombi u bukmachera LvBet, a inne mają charakter okazjonalny, np. promocje ustalane podczas najważniejszych wydarzeń sportowych.

W internecie dostępnych jest wiele rankingów, w których można znaleźć aktualne oceny bonusów bukmacherskich. Tworzone są zwykle w cyklach miesięcznych, dlatego jeśli chcesz być na bieżąco, sprawdź aktualne promocje bukmacherskie w jednym z rankingów online.

Warto jednak pamiętać, że bonusy bukmacherskie, szczególnie te na start, nie powinny być decydującym czynnikiem, mającym wpływ na wybór bukmachera. Uwagę należy zwrócić również m.in. na wysokość kursów, sposób wpłaty i wypłaty środków z konta gracza oraz stabilność i doświadczenie firmy na rynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj