Wyzwanie stylu przyjęte: Step & Repeat wraca na TikToka z Zadrianem Smithem, stylistą gwiazd i gospodarzem konkursu

0

Glamhive i Mary Kay Global Design Studio ogłaszają drugi sezon konkursu stylu, który gromadzi miłośników mody z całego świata.

Wzywamy wszystkie modelki i wszystkich modeli – wasz wirtualny wybieg czeka! Step & Repeat, pierwszy konkurs stylu i mody organizowany na TikToku wraca w drugiej odsłonie 7 czerwca. W ubiegłym roku, Glamhive i Mary Kay Design Studio zorganizowały konkurs przedstawiający prawdziwy świat mody, który dotarł do milionów użytkowników na całym świecie. Teraz to czterotygodniowe wyzwanie stylu powraca i obiecuje widowiskowy świat mody, na który wszyscy czekaliśmy.

Zadrian Smith, stylista gwiazd (klientki: Ariana DeBose, Naama Preis, Naomi Scott) jest gospodarzem konkursu Step & Repeat, przy wsparciu jury, w skład którego wchodzą ulubienice i ulubieńcy branży: Tara Swennen, stylistka gwiazd (klienci: Kristen Stewart, Matthew McConaughey), Nicole Chavez (klientki: Kristen Bell, Jessica Simpson), i stylista fryzur Larry Sims (klientki: Victoria Beckham, Queen Latifah).

Każdego tygodnia Zadrian Smith ogłosi tematyczne wyzwanie dla użytkowników TikToka, dając im możliwość wykazania się kreatywnością poprzez ubiór, makijaż i fryzurę. Sławni członkowie jury wybiorą najlepsze stylizacje ze zgłoszeń z całego świata i oddadzą głos na zwycięzców w każdej kategorii. Uczestnicy proszeni są o dodanie ścieżki dźwiękowej przygotowanej specjalnie dla konkursu „Step & Repeat” i hashtagów #stepandrepeat, #glamhive i #marykay, aby móc zgłosić swoje nagranie do rywalizacji. W ramach każdego wyzwania jurorzy wskażą trzech zwycięzców, którzy otrzymają nagrodę pieniężną i możliwość uczestnictwa w godzinnym indywidualnym spotkaniu ze specjalistą z branży.

Pod koniec czterotygodniowego okresu, w ramach Step & Repeat zostanie ogłoszony jeden główny zwycięzca w każdej z kategorii, wyróżniony jako najlepszy z najlepszych w ubiorze, makijażu i fryzurach, w oparciu o zgłoszenia z całego świata. TikTok jest miejscem dla wszystkich utalentowanych i kreatywnych osób, w którym mogą pochwalić się swoim darem na skalę globalną. Step & Repeat jest platformą, która daje szansę na bycie zauważonym i docenionym.

Zadrian Smith, stylista gwiazd (gospodarz konkursu)

„W miarę jak rozwijała się moja kariera na stanowisku dyrektora ds. mody i dziennikarza, chciałem postawić na pierwszym miejscu działania na rzecz stworzenia równych szans w świecie mody. Nie jest to zawsze łatwa i komfortowa praca, ale każda okazja, którą mogę stworzyć, aby pomóc pokazać się osobom zainteresowanym tą branżą, to jest coś, w czym chcę uczestniczyć”.

Tara Swennen, stylistka gwiazd (jurorka)

„Jest tyle osób z niesamowitym talentem do tworzenia, a Step & Repeat daje im miejsce, w którym mogą zabłysnąć. Cieszę się na debiutanckie stylizacje, które pokażą na naszym wybiegu w mediach społecznościowych”!

Nicole Chavez, stylistka gwiazd (jurorka)

„Pierwsza edycja konkursu Step & Repeat była dla mnie wielką inspiracją. Każdego tygodnia czekałam z niecierpliwością, aby zobaczyć to, co stworzyli uczestnicy i byłam zachwycona ogromem ich talentów. Nie mogę doczekać się wyników naszych wyzwań w ramach drugiej edycji”!

Larry Sims, stylista fryzur (juror)

„Pokazanie światu, dlaczego jesteś świetnym artystą wymaga odwagi, pewności siebie i kreatywności. Czekam z niecierpliwością na uczestników, którzy wykażą się tymi cechami”!

Stephanie Sprangers, założycielka i dyrektor generalna Glamhive

„Wizją przyświecającą Step & Repeat było stworzenie dynamicznego konkursu stylu, który wniósłby twórczość, inkluzywność, nawiązywanie kontaktów i uznanie, a pierwsza edycja sprawdziła się tutaj doskonale. Teraz po raz drugi czołowi przedstawiciele branży łączą siły, aby powitać i zachęcić do dalszego rozwoju utalentowanych stylistów i utalentowane stylistki z całego świata. Z wielką ekscytacją czekamy na to, co przyniesie drugi sezon konkursu”.

Mentorzy i mentorki Step & Repeat

 • Claire Sulmers, dyrektor generalna i założycielka Fashion Bomb Daily
 • Adam Drawas, właściciel firmy Walker Drawas PR
 • Quentin Thrash, projektant mody na specjalne zamówienie i barber gwiazd
 • Brian Underwood, dyrektor ds. mody, Women’s Health
 • Mandi Line, projektantka kostiumów („The Bold Type – Dziewczyny nad wyraz”, „Pretty Little Liars – Słodkie kłamstewka”, „Shameless – Niepokorni”)
 • Pandora Amoratis, dyrektor ds. stylu, US Daily Mail
 • Sheridan Ward, stylista fryzur
 • Shatora Adrell, projektantka i stylistka
 • Carrie Colbert, założycielka i wspólniczka Curate Capital
 • Quinn Murphy, wizażysta gwiazd
 • Alexis Bennett, wydawczyni, Vogue
 • Gilda Koral Flora, założycielka Koral Communications
 • Christian Wood, stylista fryzur

Źródło: Business Wire