Tych 7 prezentów na Dzień Mamy sprawią ogromną radość!

0
Tych 7 prezentów na Dzień Mamy sprawią ogromną radość!

Wybór prezentu na Dzień Mamy niejednego z nas może przyprawić o zawrót głowy. Nie ma się czemu dziwić, bo przecież sprawienie ukochanej mamie radości w dniu jej święta to (przyjemny) obowiązek. 😉 Czy wiesz już, jakie prezenty na Dzień Mamy sprawią ogromną radość Twojemu rodzicowi? Jeśli tak, to doskonale – nie zwlekaj i po prostu już dziś zadbaj o przygotowanie takiego upominku, który następnie wręczysz 26 maja. Jeżeli jednak nadal zastanawiasz się, jaki prezent na Dzień Mamy wybrać w 2022 roku, mamy dla Ciebie aż siedem podpowiedzi. Sprawdź, które propozycje w zakładce „Na Dzień Mamy” cieszą się największą popularnością i wytypuj spośród nich tej jedyny prezent na Dzień Mamy. Wystarczy aktywować link: https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-dzien-matki!

Stwórz własny las w słoiku – eko prezent na Dzień Mamy

Tradycyjne bukiety kwiatów wręczane na Dzień Matki to już przeszłość! Zamiast nich wybierz dla swojej mamy jedno z najnowocześniejszych rozwiązań w duchu eco, czyli las w słoiku. O co chodzi? Lasy w słoiku to autorskie, niepowtarzalne kompozycje, które pozostają świeże przez wiele miesięcy. Jak to możliwe? Wewnątrz szklanego naczynia, po jego zamknięciu, wytwarza się wyjątkowy mikroklimat, który sprzyja rozwojowi umieszczonych tam roślin. Dzięki temu dochodzi o stałej wymiany gazowej, a żyjące ze sobą w symbiozie rośliny mogą stale wzrastać i rozwijać się. Voucher na zajęcia z tworzenia lasu w słoiku będą doskonałym pomysłem na prezent na Dzień Mamy, jeśli szukasz propozycji dla miłośniczki przyrody i kreatywnych rozwiązań.

Gift Voucher – prezent – niespodzianka na Dzień Mamy

Oto przykład uniwersalnego prezentu na Dzień Mamy. Nasz Gift Voucher z logo Katalogu Marzeń na kopercie to prawdziwy bilet ku przygodzie. Twoja mama wykorzysta go, na co tylko będzie chciała, a wszystko dzięki temu, że Ty przed wręczeniem „doładujesz” ten bon podarunkowy dowolnie wybraną kwotą. Jeśli nie wiesz, jaki dokładnie prezent na Dzień Mamy wybrać tym razem, po prostu podaruj ukochanemu rodzicowi nasz bestsellerowy Gift Voucher i w ten sposób spraw mu wielką radość!

Dzień w SPA dla niej – relaks jako prezent na Dzień Mamy

Jaki jest najlepszy sposób na to, aby zrelaksować się, odprężyć i choć na chwilę zapomnieć o liście codziennych obowiązków? Może na przykład wizyta w profesjonalnym salonie odnowy biologicznej? W katalogu Marzeń coś o tym wiemy, dlatego jako prezent na Dzień Mamy proponujemy voucher na dzień w SPA. Różnorodne zabiegi, przyjazna atmosfera, wsparcie doświadczonych pracowników… Oto co czeka na każdą mamę, która zdecyduje się odwiedzić jeden z zaprzyjaźnionych z Katalogiem Marzeń salonów SPA. Jeśli szukasz pomysłu na naprawdę udany 26 maja, mamy go – po prostu kup nasz voucher na dzień w SPA dla niej i w ten sposób spraw ukochanej mamie przyjemność, o jakiej jej się nie śniło.

Pakiet Marzeń „Przygoda” – ekscytujący prezent na Dzień Mamy

A gdyby tak już niebawem, wraz z początkiem lata, wysłać mamę ku wspaniałej przygodzie? To łatwiejsze niż myślisz, bo dzięki pakietowi marzeń „Przygoda” zapewnisz jej mnóstwo atrakcji w całej Polsce. W tym pakiecie mieści się w sumie aż 652 różnorodne atrakcje, więc jesteśmy więcej niż pewni, że każda mama znajdzie coś dla siebie. Komu taki prezent na Dzień Mamy spodoba się szczególnie? Z całą pewnością mamom, które nie lubią długo zostawać w jednym miejscu i chciałyby spróbować czegoś całkiem innego niż dotychczas. Poza tym, taki prezent na Dzień Mamy to także propozycja dla lubiących emocje i spontaniczne podróże w mniej lub bardziej znane rejony. To co, zdecydujesz się…?

Masaż gorącymi kamieniami – rozgrzewający prezent na Dzień Mamy

Już nie trzeba jechać do krajów egzotycznych, aby cieszyć się urokami profesjonalnego masażu gorącymi kamieniami. Wystarczy udać się do jednego z pobliskich salonów beauty i właśnie tam zapisać się na masaż gorącymi kamieniami. Zgromadzone we wnętrzu skał ciepło powoli rozchodzi się falami po całym ciele, dzięki czemu mięśnie rozluźniają się, a dokuczliwy ból odpuszcza. Jeśli więc wiesz, że na co dzień Twoja mama ma naprawdę wiele na głowie, rzadko może pozwolić sobie na chwilę tylko dla siebie, a poza tym jej wypoczynek jest krótki i nieregularny, voucher na masaż gorącymi kamieniami będzie w jej przypadku doskonałym prezentem na Dzień Mamy.

Sesja zdjęciowa – portret – artystyczny prezent na Dzień Mamy

A kiedy już Twoja mama wypocznie i na nowo nabierze sił, warto uwiecznić jej piękno na profesjonalnych fotografiach. Będzie to możliwe dzięki naszemu voucherowi na profesjonalną sesję zdjęciową. Podczas tego spotkania z fotografem zostaną wykonane niepowtarzalne portrety, które podkreślą urodę Twojej mamy i pozwolą jej poczuć się niczym prawdziwa gwiazda. Poza tym taka sesja zdjęciowa z portretami to okazja do tego, aby odkryć swoją wewnętrzną siłę i wdrożyć w życie od dawna przekładane plany. Szukasz prezentu na Dzień Mamy, który będzie miał prawdziwy power? W takim razie voucher na portretową sesję zdjęciową to jest TO!

Zakupy ze stylistką – modny prezent na Dzień Mamy

Doskonałym uzupełnieniem obchodów 26 maja będą natomiast zakupy pod okiem stylistki. Twoja mama będzie mogła wreszcie zapomnieć o porannym pośpiechu i stresie dotyczącym wyboru poszczególnych elementów stylizacji. Zakupy ze stylistką to modny prezent, który pozwoli Twojej mamie poczuć się stylowo, a to wszystko zaledwie w kilku krokach. Wybierz właśnie ten prezent na Dzień Mamy i w ten sposób spraw, że obdarowana voucherem mama będzie piękna w każdej sytuacji.