Wideodomofon czy domofon – co wybrać?

0

Ogrodzenie posesji to konieczność zapewniająca nam prywatność, ale jego budowa wiąże się z pewnym problemem. Brak domofonu sprawia, że każda wizyta gości, kuriera czy listonosza wiąże się z koniecznością wyjścia na dwór i otwarcia furtki lub bramy wjazdowej. To bardzo utrudnia życie, dlatego większość inwestorów decyduje się na montaż domofonów lub coraz popularniejszych wideodomofonów. Czym różnią się od siebie te urządzenia i które z nich warto wybrać, by spełniły nasze oczekiwania? Dowiesz się tego, czytając dzisiejszy artykuł.

Różnice między domofonem a wideodomofonem

Oba urządzenia są w naszym kraju bardzo popularne, ale w nowych domach jednorodzinnych pojawiają się w zasadzie wyłącznie wideodomofony. Dlaczego? Ano dlatego, że urządzenia te pozwalają nie tylko na komunikację głosową, ale również przesyłają obraz z kamery umieszczonej w ogrodzeniu. Nowoczesne wideodomofony Vidos zapewniają jednak o wiele więcej funkcjonalności. Dzięki nim możemy łączyć się z osobami dzwoniącymi do naszego domu poprzez smartfona, dlatego mamy całodobowy podgląd na sytuację wokół naszej posesji.

Wideodomofony Vidos w przeciwieństwie do starszych domofonów umożliwiają też nagrywanie połączeń na karcie SD oraz wybór sporej ilości dzwonków audio. To wszystko sprawia, że cieszą się ogromną popularnością w całym kraju. Sam montaż nie jest specjalnie skomplikowany, ale bez wątpienia nie każdy poradzi sobie z nim na własną rękę. Jeśli nie czujemy się dobrze w tego typu pracach, warto umówić się ze specjalistą, który poradzi sobie z montażem w kilka chwil, a całość będzie działać tak, jak powinna.

Dlaczego właśnie Vidos?

Wideodomofony Vidos sprzedają się w naszym kraju bardzo dobrze i trudno się temu dziwić. Firma ta zapewnia bardzo dobrą jakość swoich urządzeń, a cena nie jest specjalnie wygórowana. Przeglądając oferty wideodomofonów innych firm wyraźnie widać, że są one wykonane z kiepskich materiałów, a sam montaż jest bardzo trudny. W przypadku wideodomofonów Vidos zarówno wygląd zewnętrzny, jak i jakość komponentów użytych do produkcji nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia z najwyższej jakości urządzeniami, które posłużą nam bez żadnych problemów przez wiele lat.

Wideodomofony marki Vidos zapewniają wiele ciekawych funkcji ułatwiających codzienne życie. To bardzo dobrze wykonane produkty gwarantujące kontrolę przestrzeni za ogrodzeniem oraz otwieranie furtki i bramy wjazdowej, gdy zajdzie taka potrzeba. Wyposażone są w szyfrator kodów, dlatego, aby wejść na posesję, nie musimy używać klucza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj