Sukienki dla puszystych – czy to ma sens?

0

Dziewczyny z krągłościami coraz częściej poszukują kreacji skrojonych pod swoje wymiary. Jeszcze kilka lat temu nie było dla nich specjalnej oferty, dziś natomiast coraz więcej sklepów z modą plus size. Czy ten trend ma w ogóle sens?

Jestem większa i mam problem z wyborem sukienki

To nie jest nic nowego – fora internetowe i profile na facebooku pełne są konwersacji w których dziewczyny plus size skarżą się na słabą ofertę jeśli chodzi o sukienki dla puszystych. To jednak dosłownie z miesiąca na miesiąc zmienia się, szczególnie jeśli chodzi o internet.

Jak grzyby po deszcze powstają nowe sklepy internetowe z modelami tylko dla dużych dziewczyn. Co ważniejsze – są to coraz częściej najmodniejsze kroje przerobione pod potrzeby dziewczyn powyżej 42 rozmiaru. Bo warto podkreślić, że dziś dla sieciówki duża dziewczyna nierzadko zaczyna się od rozmiaru 42! Sic! To chore – wystarczą lekkie krągłości żeby mieć zamkniętą możliwość w wielu znanych markach. Niszę jednak wyczuli polscy producenci, którzy specjalizują się obecnie w modzie dla puszystych i coraz mocniej widoczni są oni w internecie. 

Dlaczego sukienek dla puszystych najlepiej szukać online?

Ponad 90% dziewczyn szuka online produktów plus size. Dlaczego? To oczywiste – to właśnie w internecie występuje ogromny wybór. 5 lat temu sukienek dla puszystych w polskim internecie było może 100 modeli. Dziś? Kilka tysięcy. Internet bardzo mocno otworzył się na klientki plus size. Marki znalazły swoją niszę i trzeba jasno napisać – nie brakuje klientem. Czy to jednak jest nagły wzrost liczby puszystych dziewczyn? Nie. One istniały zawsze. Jednak do tej pory marki nie dostrzegały tego segmentu klientek. Dziś dzięki cyfryzacji się to zmienia i nie jesteśmy jeszcze w szczycie tego nowego co bądź w modzie trendu.

Które sklepy wybierać?

Jeśli chcesz kupić sukienkę dla puszystej przez internet oto kilka rad. Po pierwsze – kupuj w legalnych i sprawdzonych sklepach, które posiadają czytelne regulaminy. Po drugie – wybieraj te platformy, które dają Ci wybór. Im większe możliwości wyboru tym pewniej trafisz na produkt, który Ci się spodoba. Po trzecie – patrz na obsługę klienta – ta chyba jest kluczowa. Generalnie w przypadku ubrań plus size to właśnie pomoc przy ich wyborze naprawdę może okazać się nieoceniona. Korzystaj z czat-a, messenger-a, oraz porad telefonicznych. Dzięki temu unikniesz nieporozumień!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj