Plakaty na zimę, jak zaopiekować się ścianami w zimowy czas.

0

Czy myśleliście o odmianie oblicza Waszego mieszkania, czy domu w okresie zimowym lub świątecznym. Plakaty i tapety z zimowymi motywami to dobry sposób na metamorfozę Waszych czterech ścian.

Plakaty jako najszybszy sposób zmiany oblicza ściany.

Plakaty drukowane przez naszą firmę (bluebird-design) powstają z wykorzystaniem wysokiej jakości papieru o bardzo dużej gramaturze, czyli grubości (nawet 250 g/m2). Taka konstrukcja sprawia, że papier tego typu jest odporny na wszelkie odkształcenia i zagniecenia. Do samego zadruku używamy farb opartych na wodzie, które są w pełni ekologiczne, posiadają certyfikaty do kontaktu z organizmem ludzkim bez ograniczeń czasowych. Jeśli chodzi o zimowe wzory to w naszym sklepie internetowym odnajdziecie piękne plakaty z obszarów natury, które we wspinały sposób ukazują zimową stronę otaczającego nas świata. Jednym z takich plakatów na ścianę jest na przykłada plakat white mountains przedstawiający oszałamiający, alpejski, wysokogórski krajobraz. Taki designerski plakat to gratka nie tylko dla zwolenników wysokogórskich wędrówek, ale również dla miłośników narciarstwa, saneczkarstwa i innych sportów zimowych.

Jeśli nie plakat to może tapeta na ścianę, szczególnie taką o większych gabarytach.

Plakaty sprawdzają się szczególnie tam, gdzie nie myślimy o dekorowaniu dużych powierzchni. Jeśli jednak chcemy ozdobić ścianę o dużej powierzchni lepiej pomyśleć o zakupie tapety, również samoprzylepnej. Tapeta samoprzylepna ma nad tapetą klasyczną przewagę polegającą na możliwości jej łatwego przeklejenia, czy odklejenia. Cecha ta sprawi, że możliwe stanie się tymczasowe tapetowanie ścian, co jest idealnym rozwiązaniem w przypadku chęci dekorowania ścian na specjalną okazję. Nasze tapety drukowane są na maszynach operujących w technologii farby żelowej utwardzanej technologią UV. Technologia ta jest w pełni neutralna dla środowiska, wyróżnia się ona również olbrzymią trwałością. Można powiedzieć, że tapety wyprodukowane w tej technologii, a przynajmniej ich nadruk są niezniszczalne. Oczywiście w naszej ofercie odnajdziecie zimowe motywy, które mogą ozdobić świąteczną, czy śnieżną ścianę.

Bluebird-Design Twój sklep z ozdobami ściennymi.

Sklep BlueBird-Design jest prowadzony przez pasjonatów lubujących się w dekorowaniu wnętrz. Nasza firma tworzona jest przez projektanta graficznego oraz specjalistę do spraw druku i obsługi maszyn. Zapraszamy do współpracy, gwarantujemy szybkie czasy realizacji, najwyższą jakość produktów i ciekawy design naszych produktów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj