Home Filmy Online Sportowe Fakty Koszulki siatkarskie – z jakich dzianin powinny być wykonane?

Koszulki siatkarskie – z jakich dzianin powinny być wykonane?

0

Siatkówka to sport, który wymaga sprawności fizycznej i wytężonej pracy w zasadzie każdej z części ciała. Nic zatem dziwnego, że koszulki meczowe i treningowe powinny podążać za każdym z ruchów ramion i zapewniać maksymalny komfort w trakcie gry. Takie są właśnie koszulki siatkarskie PEHA. Chcesz wiedzieć czemu zawdzięczają te cechy?

Koszulki siatkarskie PEHA – fokus na dzianiny

Wyjątkową wygodę i komfort zawodników podczas treningów i oficjalnych rozgrywek zapewniają koszulki siatkarskie PEHA – produkty z oferty polskiego producenta odzieży sportowej. Każda z drużyn zamawiając koszulki dla siebie może wybrać między dwoma wyjątkowymi rodzajami dzianin. Pierwsza – CoolMax to 100%, wysokogatunkowy poliester z inteligentną funkcją odprowadzania wilgoci z ciała zawodników na zewnątrz materiału. Jest to dzianina polskiej produkcji, miła w dotyku, trwała i niekrępująca ruchów.

Drugą opcją do wyboru jest elastyczny materiał o nazwie GigaElastic, który swoje doskonałe dopasowanie do ciała zawdzięcza włóknom elastanu. To doskonały wybór dla drużyn, które za priorytet stawiają idealne dopasowanie i wysoką elastyczność koszulek do gry.

Czemu poliester?

Jeśli nie jesteś sportowcem, z pewnością w Twojej głowie rodzi się pytanie – czemu koszulki siatkarskie PEHA: pehasports.com są wykonane z syntetycznego poliestru? Musisz wiedzieć, że dzianiny poliestrowe uchodzą za najlepszy materiał do produkcji odzieży sportowej. Są lekkie, oddychające i szybkoschnące. Nie gniotą się i dają możliwości wykonywania na nich personalizacji sublimacyjnej, czyli nadruków wykonywanych za pomocą specjalnych tuszy i prasy.

Co najważniejsze – poliester nie gromadzi wody – nie ma właściwości higroskopijnych, dzięki czemu intensywne pocenie się w trakcie aktywności fizycznej nie jest tak mocno odczuwalne przez sportowców. Czy bawełna jest zatem lepszym wyborem na odzież sportową? Absolutnie nie! Bawełna gromadzi w swoich włóknach wodę, co w przypadku aktywności fizycznej może prowadzić do bolesnych otarć i nieprzyjemnego uczucia przemoczenia.

Koszulki siatkarskie PEHA to polska produkcja. Zostały wykonane z wysokiej jakości dzianin, a dbałość o najmniejszy detal wykończenia stawia je w czołówce najlepszych wyborów na zrealizowanie koszulek meczowych i treningowych Twojej drużyny. Sprawdź pełną ofertę marki PEHA i przekonaj się, jak nowoczesne i bogate jest jej wzornictwo!

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version