Fotel masujący za 10 tysięcy – inwestuj z głową

0

Chociaż fotele masujące wciąż wydają się drogim wyposażeniem, na które stać jedynie osoby zamożne, nie zauważamy, że mimo rosnących zarobków i stałej poprawy jakości życia polaków, ceny prestiżowych konstrukcji stoją w miejscu. Jeszcze kilka lat temu, by kupić fotel masujący za 3-4 tysiące złotych, większość Polaków musiała przeznaczyć równowartość 3 swoich pensji. Obecnie minimalna suma wynagrodzenia wynosi 1650 złotych netto, chociaż coraz więcej specjalistów na niskich szczeblach zarabia dużo więcej (od 2000 do 3000 złotych). Oznacza to, że taki fotel masujący możemy nabyć za jedną lub maksymalnie półtorej wypłaty. 

Co można kupić za taką cenę? Chociażby Massaggio Piccolo, który jest najtańszym fotelem masującym w ofercie Rest Lords. Skupimy się jednak dziś na jeszcze wyższej półce, czyli modelach w granicy 10 tysięcy złotych. Jakie funkcje posiada Massaggio Eccellente? Zapraszamy do dalszej części materiału. 

Ilość programów i technik masażu

Jeden program to stanowczo zbyt mało, by zaspokoić potrzeby kogokolwiek. Masaż należy dostosować do osobistych preferencji lub sytuacji, dlatego im więcej opcji do wyboru, tym lepiej. 

Massaggio Eccellente oferuje:

  • 5 programów automatycznych,
  • 5 programów manualnych,
  • 3 programy indywidualne. 

Użytkownik otrzymuje więc ogromną ilość możliwości personalizacji masażu pod swoje samopoczucie, priorytety, czy gust. Można więc powiedzieć, że jest to świetna inwestycja dla klientów szukających czegoś uniwersalnego, dzięki czemu zaspokoją potrzeby wielu domowników. 

L-Shape, poduszki masujący przedramiona i masażery nóg

W fotelu Massaggio Eccellente znajdziemy wiele interesujących funkcji i dodatków. Ich nazwy mogą nie być jasne dla klientów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z fotelami masującymi. Przedstawimy więc poniżej kilka modułów i systemów zapewniających maksymalny komfort. 

  • L-Shape – wydłużony zakres rolek pola masującego, wychodzący poza odcinek lędźwiowy i oferujący masaż pośladków. 
  • Masaż przedramion – delikatne poduszki powietrzne otulające przedramiona będą przy pomocy regularnego ruchu masować mięśnie przedramion, poprawiając tym samym krążenie w nich. 
  • Masaż nóg – program możliwy dzięki wysuwanemu podnóżkowi, który przy pomocy poduszek powietrznych zapewnia rozluźnienie stóp i mięśni łydek. 

Funkcja rozciągania

Każdy z nas zna uczucie, gdy wstajemy rano i przeciągamy się po całonocnej regeneracji. Chcesz rozprostować w ten sposób kości, mięśnie i ścięgna w ciągu dnia? Funkcja rozciągania w Massaggio Eccellente to doskonały wybór, by poczuć się świeżo, bez długiej i czasochłonnej drzemki. 

Jeśli obawiasz się jednorazowo wydać tak dużą kwotę, możesz wnioskować o sprzedaż ratalną. Firma Rest Lords oferuje swoim klientom 20 nieoprocentowanych równych rat, czyli przy zakupie modelu Massaggio Eccellente wyniesie ona 500 złotych miesięcznie przez niecałe 2 lata. Sam fotel bez wątpienia służyć będzie o wiele dłużej – zwłaszcza jeśli będzie regularnie pielęgnowany i czyszczony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj