Jak poprawnie używać butli z helem?

0

Balony z helem to hit niejednej imprezy. Pojawiają się na wszelkich dziecięcych przyjęciach urodzinowych, ale również na grillu w gronie znajomych oraz weselach. Wyglądają bardzo efektownie i można je stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jak prawidłowo je jednak przygotować? Jak powinna zostać poprawnie użyta butla z helem na 50 balonów? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Jaka butla będzie idealna?

Decydując się na ozdobę w postaci balonów z helem, należy przede wszystkim kupić odpowiednią butlę. Najlepiej sprawdzają się modele na mniej więcej 50 balonów o średnicy około 23 centymetrów. Takie wersje mają 0,4 metra sześciennego pojemności. To liczba, która pozwoli na przystrojenie nawet dość dużej sali weselnej. Pęk takich balonów będzie też widoczny podczas wszelkich przyjęć plenerowych. Oczywiście przy użyciu takiej butli można napełniać różnorodne balony – zarówno te klasyczne, jak i w różnych formatach i kształtach. Mając do dyspozycji dużo większe, niż klasyczne balony należy jednie uwzględnić konieczne parametry butli do ich napełnienia. Butla z helem na 50 balonów może też posłużyć do zabawy. Każdy w końcu wie, jak wiele dziecięcej radości daje wdychanie helu i próba mówienia charakterystycznym, cienkim głosem.

Jak poprawnie używać butli?

Używając profesjonalnej butli z helem na 50 balonów należy jednak pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Podczas korzystania z niej należy kierować się zasadami spisanymi w instrukcji użytkowania. Należy ostrożnie wyjąć butlę z opakowania, trzymając ją za specjalne uchwyty. Następnie trzeba ją ustawić w taki sposób, by dysza była skierowana w stronę jej użytkownika. Kolejnym krokiem jest obrócenie zaworu. Najczęściej wymagane jest przekręcenie go trzykrotnie w lewą stronę. Następnie trzeba wziąć do ręki balon i rozciągnąć go tak, by móc go swobodnie wsunąć na dyszę. Aby poprawnie napełnić balon należy jedną ręką trzymać balon, a drugą delikatnie ściskać regulator przy butli. Oczywiście nie należy przesadzić z pompowaniem, by balon nie pękł. Potem wystarczy już tylko zawiązać balon. Warto też w jakiś sposób go obciążyć, by po prostu nie uciekł. Po skończeniu pompowania butla z helem na 50 balonów powinna zostać zamknięta. Warto też wygiąć dyszę, by uwolnić z niej dodatkowe ciśnienie.

Butla z helem – hit każdej imprezy

Wysokiej jakości butla z helem na 50 balonów pozwala na to, by cieszyć się pięknie wyglądającymi balonami przez wiele godzin. Warto jednak pamiętać o tym, by przestrzegać zasad jej używania. Po skończeniu pompowania warto schować ją z powrotem do oryginalnego pudełka. Należy zachować też szczególną ostrożność podczas jej przewożenia, ponieważ hel przechowywany jest w butli pod wysokim ciśnieniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj