Kim są hostessy i jak znaleźć dobrą agencję hostess?

0

Wiele młodych dziewczyn, często marzy o karierze hostessy. Niemniej jednak, sam zawód związany jest z ogromem poświęceń, włożonej pracy i zaangażowania. Wiele agencji ma niezwykle wysokie wymagania co do zatrudniania hostess. Warto jednak wspomnieć, że to organizatorzy eventów i różnego rodzaju targów i wystaw, mają największy problem z wyborem odpowiedniej agencji, która poleci im doświadczone i niezawodne hostessy. Na czym polega praca hostess i gdzie w Poznaniu znaleźć dobrą agencję?

Kim są hostessy jaka powinna być dobra hostessa?

Sama nazwa hostessa, wywodzi się z angielskiego słowa „hostess” co w wolnym tłumaczeniu na nasz rodzimy język oznacza dokładnie gospodyni. Można więc powiedzieć, że hostessy przejmują obowiązki gospodyń na różnego rodzaju targach, konferencjach, wystawach, galach czy innych eventach. Zwykle zajmują się one oprowadzaniem gości, ale coraz częściej hostessy również stają się przedstawicielkami marek. Oznacza to, że ich zadaniem jest prezentowanie nowego produktu, poprzez bezpośredni kontakt z klientem, a także zajmowanie się jego promocją. Śmiało można powiedzieć, że bycie hostessą jest tożsame z byciem wizytówką danej marki i firmy, a także wspieranie przy tworzeniu konkretnego wizerunku. Warto zastanowić się, jaka powinna być dobra hostessa. Z racji tego, że ma ona bezpośredni kontakt z ludźmi, musi być więc przyjazna i wykazywać się podstawową wiedzą z zakresu obsługi gości. Hostessa musi mieć łatwość nawiązywania kontaktów, a także z powodzeniem odnaleźć się w różnych sytuacjach. Niewątpliwym atutem będzie również znajomość języków obcych, czy wykształcenie, które nawiązuje do tematyki wydarzenia.

Na czym polega praca hostessy?

Praca hostessy polega głównie na tym, że przejmuje ona część obowiązków, które spoczywają na organizatorach eventów. Mówiąc prościej hostessy są odpowiedzialne za witanie gości, wskazywanie im miejsca, a także dbanie o dobry nastrój i pozytywny wizerunek organizatorów. Jeśli zaś hostessy zostały wynajęte do promocji nowych produktów, wówczas ich praca skupia się na przedstawieniu go. Dzięki odpowiedniej prezentacji produktu lub usługi przez hostessy, może on znacznie zwiększyć swoją rozpoznawalność, a tym samym sprzedaż.

Jak znaleźć dobrą agencję hostess w Poznaniu?

Nie da się ukryć, że Poznań jest prawdziwą mekką agencji hostess. Miasto jest niezwykle rozwojowe, a co za tym idzie zapotrzebowanie na hostessy wzrasta, podobnie zresztą jak w całej Polsce. „Hostessy Poznań” to jedna z najbardziej wykwalifikowanych agencji, która od wielu lat specjalizuje się w rekrutacji i dostarczaniu na eventy i inne imprezy odpowiednich osób. Co więcej, agencja ta dysponuje jedną z najszerszych baz modeli i modelek o różnych warunkach fizycznych i specjalnościach. Dzięki współpracy z taką agencją, klienci mogą mieć pewność, że hostessy zostaną dobrane idealnie, do realizowanego projektu. Warto wspomnieć, że to również ta agencja, zajmuje się podpisaniem umów, a także transportem, tak by klient miał pewność, że wszystko zostanie dopięte na przysłowiowy „ostatni guzik”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj