Najpopularniejsze płytki do łazienki 2021

0

Dzisiejszy rynek płytek łazienkowych oferuje oszałamiający wybór produktów – idealnych do każdego zastosowania i stylu projektowania. Zastanawiasz się, które są najpopularniejsze? Sprawdziliśmy!

Trend #1 Płytki w ciemniejszych kolorach

Kiedy myślimy o kolorach łazienki, często wybieramy biel i stonowane kolory, aby uzyskać relaksującą atmosferę. Jednak jak pokazują modne płytki łazienkowe Paradyż– ciemniejsze kolory mogą stworzyć równie uspokajające otoczenie. Odcienie klejnotów to doskonały wybór dla nowoczesnych płytek, bo potrafią nadać łazience naprawdę luksusowy charakter. Dobrze komponują się również ze złotym osprzętem, jeszcze bardziej dopieszczając wygląd.

Jakie kolory płytek są najmodniejsze w 2021?

  • szmaragdowa zieleń,
  • szafirowy błękit, 
  • głęboka czerń.

Trend #2 Sześciokątne płytki

W łazienkach z przeszłości widzieliśmy małe sześciokąty spychane na podłogę lub tworzące przestarzałe kwiaty. Ale w 2021 roku sześciokątne płytki łazienkowe mają swój złoty moment – powiększając się i trafiając na ściany, a nawet prysznice.

Trend #3 Płytki łazienkowe z interesującą fakturą

Niech ściany Twojej łazienki ożyją dzięki kafelkom 3D! Ten przyciągający wzrok trend płytek łazienkowych można osiągnąć w dowolnym kolorze, wzorze lub wykończeniu, które chcesz, ponieważ główny nacisk kładziony jest na fakturę płytki. Stwórz organiczny, rustykalny charakter w swojej łazience za pomocą niespójnych płytek z naturalnego kamienia, lub uzyskaj geometryczny wzór z płytkami naśladującymi fale oceanu.

Trend#4 Misternie zdobione płytki łazienkowe

Odważny wzór może być dobrym wyborem do Twojej łazienki. Na przykład płytki łazienkowe Opoczno są dostępne w szerokiej gamie kształtów, kolorów i wzorów, dlatego na pewno z łatwością znajdziesz te, które będą pasować do atmosfery, którą chcesz osiągnąć. Jeśli lubisz kreatywność bohemy,  oprzyj się bardziej na unikalnym kształcie, wybierając jednokolorowy wzór, na przykład niebieski. Alternatywnie – niech najbardziej dekoracyjne płytki służą jako element akcentujący we wnęce prysznicowej. To też jest mega modne!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here