Wieczór Panieński w kolorze rosegold. Jak udekorować pomieszczenie wykorzystując akcesoria w tej kolorystyce?

0

Imprezom okolicznościowym bardzo często przyświecają motywy przewodnie. W przypadku wieczoru panieńskiego od pewnego czasu ogromną popularnością cieszą się dekoracje w kolorze rosegold. To jeden z odcieni różu, który zachwyca swoją elegancją i ponadczasowym pięknem. Wykonane z niego ozdoby mogą całkowicie odmienić wizerunek nawet zupełnie zwyczajnego pomieszczenia. Bez względu na to, gdzie i jaką imprezę dla przyszłej panny młodej organizujesz, zobacz propozycje, które Cię zainspirują! 

Dekoracje rosegold na wieczór panieński

Ze względu na to, że rosegold to metaliczny odcień różu, wykonane z niego dekoracje świetnie sprawdzą się na wieczorze panieńskim. Oczywiście nie musisz trzymać się wyłącznie jednego odcienia – możesz swobodnie zestawiać go z bielą i srebrem, bo razem stworzą niezwykle udaną, harmonijną kompozycję.

A co konkretnie wybrać? Kiedy decyzja, co do koloru przewodniego została już podjęta, czas na zakupy w sklepie https://decomaxparty.pl/37-wieczor-panienski. Rodzaj dekoracji trzeba dopasować do miejsca, w jakim zostaną umieszczone. Inne elementy sprawdzą się w namiocie, altanie ogrodowej czy na jachcie, a jeszcze inne w góralskim domku czy w mieszkaniu. Na zewnątrz na pewno możesz powiesić balony foliowe rosegold. Często są one zdobione napisami „Future Mrs” czy „Bride to be” albo symbolami, np. pierścionka z diamentem.

Do zestawu dopasuj zastawę stołową, czyli talerzyki papierowe oraz kubki. Są one dostępne w kolorze rosegold, dlatego świetnie zwieńczą całość aranżacji. Oprócz nich przydadzą się słomki, etykiety na butelki, topery do ciastek, szarfa dla głównej bohaterki imprezy, konfetti. Z racji tego, że odcień staje się bardzo popularny, również dekoracji utrzymanych w tym odcieniu nie brakuje!

Dlaczego rosegold na wieczór panieński?

Utrzymane w odcieniu rosegold ozdoby świetnie prezentują się w każdej scenerii. Są też „lubiane” przez obiektywy aparatów. Fotograf na pewno wyczaruje zachwycającą sesję zdjęciową z balonami, girlandami i rozetami w tle. Mogą one stworzyć bramę czy ramkę, w których będą pozować uczestniczki imprezy.

Zdarza się, że imprezy z okazji wieczoru panieńskiego są zbyt szalone, a nierzadko przekraczają granice dobrego smaku. Jeżeli Ty i bliskie Ci dziewczyny lubicie świetną, lecz kulturalną i elegancką zabawę, to produkty w odcieniu rosegold na pewno stworzą taki właśnie klimat. Będą wyglądać szykownie, dlatego jeżeli przyjęcie ma być utrzymane w stylu glamour, to warto rozważyć ich zakup!