Trzy najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce

0

Jakie firmy bukmacherskie zaliczają się do tego grona? Chcesz bowiem niedługo dokonać rejestracji? Zastanawiasz się, gdzie warto to zaś zrobić w pierwszej kolejności? Jak tak, to przeczytaj charakterystykę kilku podmiotów, które w rozmaitych rankingach popularności od dawna zajmują bardzo wysokie, czołowe lokaty…

STS

Na pierwszym miejscu umieściliśmy STS. Co warto wiedzieć odnośnie tej firmy hazardowej? Na pewno nie brakuje jej sporego stażu na rynku. STS został założony już w 1997 roku. W tym momencie to sponsor narodowej reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn. Tak samo STS wspiera wiele polskich klubów. Warto dodać, że ta firma hazardowa oferuje Klientom między innymi świetny bonus na start. Ile dokładnie? Obecnie, stan na koniec sierpnia 2021 roku, możesz zainkasować nawet 100% do 1200 PLN. O co tutaj jednak dokładnie chodzi? Jeśli zatem zarejestrujesz się w tej firmie bukmacherskiej, a potem wykonasz depozyt na 1200 PLN, to będziesz mieć finalnie 2400 PLN. Jeśli zaś wpłacisz 500 PLN, to będziesz mieć 1000 PLN itd. Na uwagę zasługuje to, że warunki dotyczące obrotu bonusem są naprawdę relatywnie proste do spełnienia. Dlaczego jeszcze STS jest zaliczany do jednych z najlepszych firm bukmacherskich? Ze względu na ofertę i świetne kursy. Na przykład typy na dziś są najlepsze na rynku. Wszak możesz zdecydować się na typowanie rozmaitych dyscyplin. Nie tylko tych najpopularniejszych. STS oferuje do gry także wydarzenia rozrywkowe lub polityczne.

Fortuna

W gronie popularnych firm bukmacherskich na pewno jest też Fortuna. To tak samo – jak STS – legalna firma hazardowa. W końcu Fortuna działa na bazie dokumentów wystawionych przez odpowiednich przedstawicieli Ministerstwa Finansów. Co jeszcze się liczy? Bardzo długi staż na rynku. W końcu ta firma bukmacherska działa w naszym kraju już od wielu lat. Została zaś założona w 1996 roku. Trzeba wyraźnie zaznaczyć, że Fortuna ma dla nowych Klientów świetny bonus na start. Możesz bowiem zdecydować się na zakład bez ryzyka do kwoty 600 PLN. Gdyby zatem nie udało Ci się trafić premierowego kuponu, to nie ma się czym zasadniczo przejmować. W końcu nie stracisz na tym nawet jednej złotówki ze swojego konta bukmacherskiego. Warto dodać, że Fortuna zapewnia sporo opcji do typowania. Wyróżnia się na tle innych tym, że jest sponsorem High League. Jest to zaś federacja organizująca walki znanych osób. Chodzi o tak zwane freak fighty. Jeśli zatem chcesz obstawić coś z High League, to możesz to zrobić jedynie na stronie Fortuny.

Etoto

Warto zauważyć, że na rynku są coraz to nowsze firmy bukmacherskie. Etoto jest stosunkowo młodym podmiotem hazardowym, który nie narzeka na bardzo dobre opinie. Między innymi ze względu na świetny bonus powitalny. Ta firma bukmacherska jest na co dzień promowana przez znane osobistości ze świata dziennikarskiego. Są to między innymi Michał Pol oraz Mateusz Borek. To zaś gwarancja tego, że Etoto jest uczciwy. Zresztą, to w pełni legalna firma hazardowa. Oferuje ona zaś do typowanie przeróżne wydarzenia. I to nie tylko ze świata sportu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here