Home Filmy Online Ga ebook – 5 najbardziej strzeżonych sekretów w Google Analytics

Ga ebook – 5 najbardziej strzeżonych sekretów w Google Analytics

0

Ga ebook – 5 najbardziej strzeżonych sekretów w Google Analytics. Maciej Lewiński, to ekspert, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Przeanalizowanie ponad 700 stron internetowych pozwoliło mu odkryć 5 sekretów Google Analytics, którymi podzielił się z uczestnikami podczas V edycji #ilovemkt.

Ga ebook [WIDEO]

Zobacz 20 minutowe nagranie tej prezentacji, poznaj sekrety i techniki a zaczniesz inaczej analizować swoje dane statystyczne witryny. Docieraj do grupy docelowej i sprawdź, które podstrony witryny mogą generować źródło dochodu i jaka to tematyka podstrony. Te i wiele innych wskazówek zobaczycie na poniższym wideo i w wyszukiwarce youtube na hasło Ga Ebook. Narzędzie te nie tylko służy do odnotowania ruchu, a zrozumienie go i wyciągnąć wnioski dające pole do biznesu. Maciej Lewiński opowie o 5 najbardziej strzeżonych sekretów.

GA Ebook – Maciej Lewiński

Na poniższym polskim materiale Macieja Lewińskiego poznacie pięć najbardziej strzeżonych sekretów. Niniejsza publikacja będzie aktualizowana cyklicznie udostępniając kolejne nowe filmy innych twórców, którzy zdobyli obszerną wiedze po przez wielotygodniowe testy chętnie się nią dzieląc przed publicznością.

GA Ebook – wszystkie polecane serie książek

Każdemu, kto chce zająć się Google Analytics polecamy poniższe książki, które sprawią, że Twoja wiedza idealnie zrozumie cały panel zarządzający statystykami:. Poniższe GA ebook powiedzą wam o integracji i analizie danych. Biznes w Twoich rękach dzięki poradnikowi dla zaawansowanych użytkowników. Jak juz będziesz miał wiedzę dzięki poniższym książkom będziesz mógł ubiegać się o certyfikat specjalisty! Polecane propozycje, których nie możesz przegapić:

  • Google Analytics. Integracja i analiza danych
  • Google Analytics w biznesie. Poradnik dla zaawansowanych
  • AdWords i Analytics. Zostań certyfikowanym specjalistą
  • Google Analytics. Understanding visitors behavior

Ostatnia modyfikacja: 20/06/22

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version