Piętrowe łóżko domek- ukochany mebel Twojego dziecka

Aranżacja pokoju dziecięcego powinna być dobrze przemyślana. Należy mieć na uwadze nie tylko potrzeby pociechy, ale również jej preferencje. Zamiast zwykłego łóżka warto wyposażyć cztery kąty swojego podopiecznego w coś bardziej wyjątkowego. Idealnie sprawdzi się łóżko domek, czyli coś naprawdę unikalnego i funkcjonalnego. Bez wątpienia taki mebel sprawi wiele radości i może zamienić się w świetne miejsce do zabawy. W przypadku niewielkiego pokoju idealnie sprawdzi się piętrowe łóżko domek, w którym można poczuć się jak we własnym królestwie. Jest to świetne rozwiązanie dla rodzeństwa.

Piętrowe łóżko domek – Twoje dziecko je pokocha!

Wystarczy raz pokazać dziecku łóżko domek, aby zapragnęło takowe posiadać w swoim pokoju. Uwielbiają je zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Taki mebel sprawdzi się w pokoju każdego dziecka. Jest to połączenie praktyczności z estetyką. Łóżko domek staje się unikalną atrakcją pokoju. Stanowi miejsce do odpoczynku i zabaw dziecka. Pomimo swojej oryginalnej formy nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Jeśli mamy dwoje dzieci, to strzałem w dziesiątkę będzie piętrowe łóżko domek. Nie tylko zaoszczędzimy miejsce w pomieszczeniu, ale też zafundujemy podopiecznym wspaniałą frajdę. Takie rozwiązania uwielbiają zarówno małe brzdące, jak i uczniowie. Najlepsze są modele wykonane w całości z naturalnego drewna, których powierzchnia jest dokładnie szlifowana i polerowana. Mebel wyposażony w barierkę ochroni dziecko przez ewentualnym upadkiem. Mile widziana jest też szuflada na pościel i dodatkowe miejsca do schowania drobiazgów.

Piętrowe łóżko Miles 6X. Zobacz w sklepie Edinos.pl najpopularniejszy mebel do spania dla dzieci.

Niezaprzeczalną zaletą łóżek domków jest to, że podobają się każdemu dziecku, są uniwersalne, solidnie wykonane, zachwycają swoja trwałością i pasują do każdego wystroju wnętrza. Nie mają żadnych ostrych krawędzi ani innych elementów, które mogłyby stanowić zagrożenie dla pociechy. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są solidne, bezpieczne i bardzo wytrzymałe – posłużą dziecku przez długie lata. Dostanie się na górę łóżka nie stanowi większego problemu. Tego typu meble dostępne są w różnych wymiarach, zgodnie z rozmiarem materaca. Wysokość mebla może mieć od 190 do 210 cm. Im większy rozmiar łóżka wybierzemy, tym cały mebel będzie wyższy. Drewniane, czyli naturalne stelaże pod materac zapewniają wygodę i wysoki komfort snu. Barierki ochronne są dopasowane do krawędzi łóżka.

Post Author: itlife.pl