Najmocniejsze etui na telefon.

0

Czy istnieje definicja i pojęcie najmocniejszego etui na telefon? Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie powinniśmy skupić się nad słowem „najmocniejsze”.

Co przez to rozumiemy i jakie funkcje powinno spełniać.
Bo przecież każda sytuacja życiowa w jakiej się znajdujemy wymaga innych czynności, zachowań czy zabezpieczeń przed czającymi się w koło zagrożeniami, a rekacja i odpowiednie działanie na poniesione konsekwencje powinna być indywidualna i dostosowana do konsekwencji.

Podobnie jest z telefonami i ich etui zabezpieczającym. To właśnie naszymi potrzebami i stylem życia powinniśmy kierować się przy zakupie, tak aby pełniło ono swą funkcję bez zarzutu, spełniając wzorowo nasze oczekiwania.

O ile zwykła nakładka silikonowa typu Back Case, Jelly Case czy Diamond Case będzie pięknie wyglądała na naszym telefonie i odpowiednio go chroniła w codziennych spokojnych czynnościach życiowych, takich jak przenoszenie w torebce damskiej telefonu, kieszeni czy spoczywaniu na biurku albo półce, chroniąc go tym samym przed zabrudzeniem czy porysowaniem, o tyle w sytuacjach gdzie znajdujemy się w miejscach w których ryzyko wypadnięcia telefonu na podłoże, zwłaszcza to twarde bądź też potłuczenie przy naszej dużej aktywności fizycznej…
wymagać będzie zdecydowanie większej ochrony.
W takich okolicznościach najmocniejszym i najlepszym będzie zastosowanie szeroko już występujące w różnych wariantach etui pancerne na telefon, przystosowane do właśnie takich sytuacji wysokiego ryzyka. W tej tematyce idealnie odnajdą się Hybryd Case, Metal Case, Armor Vennus Case czy Spigen RUGGED ARMOR, których to budowa jest skonstruowana w taki sposób aby amortyzować siłę uderzenia, co jest uzasadnione poddanym testom i otrzymaniem wojskowego certyfikatu wytrzymałości MIL STD 810G-516.6.

Spokojny tryb życia czy ekstremalne warunki – to sytuacje kiedy już wiemy co okaże się najlepszym zabezpieczeniem.
Ale z kolei takowe, wymienione powyżej, nie uchroni naszego telefonu w warunkach kiedy to zabieramy naszego przyjaciela na plaże, basen czy inne miejsca w których zagrożeniem może być woda….
Nie wystarczy idealne dopasowanie, świetna amortyzacja czy stabilna obudowa. Woda to substancja ciekła, która dostanie się wszędzie, zalewając urządzenie a tym samym powodując całkowitą destrukcję.
Ale i takie sytuacje zostały przewidziane przez producentów akcesoriów telefonicznych. Stworzyli oni specjalną serię pokrowców wodoodpornych, które skutecznie będą chronić telefon.

Przeznaczone dla rowerzystów wodoodporne, mocowane poprzez specjalny uchwyt na kierownicę, którym nie straszna jazda w strugach deszczu. Idealnie zabezpieczy telefon i pozwoli nam go mieć ciągle w zasięgu wzroku podczas szarżowania na pojeździe.
Wodoodporne etui na smarfona na szyję i na ramię, to z kolei niepowtarzalne etui przeznaczone do ochrony telefonu podczas nurkowania, pływania. Użyte przeźroczyste powłoki pozwalają na odczyt wiadomości bez konieczności wyciągania telefonu z pokrowca.

Podsumowując zatem …
Najmocniejsze etui to takie które jest odpowiednio dostosowane do sytuacji w których się znajdujemy. Podobnie jak człowiek kiedy jest zimno, otula się ciepłymi ubraniami chroniąc temperaturę swego ciała, natomiast w pogodne dni ochładza je, zdejmując nadmiar…..
Tak i telefon…. Powinien być odpowiednio ubrany i dopasowany do otoczenia, aby odzienie to tworzyło skuteczną, trwałą i najlepszą ochronę przed niesprzyjającymi warunkami zewnętrznymi.