Dla taty, dziadka, brata – personalizowany kufel z grawerem!

0

Jednym z najpopularniejszych upominków wciąż jest opatrzony nadrukiem kubek. Prezent tego rodzaju jest może niespecjalnie oryginalny, ale za to posiada walor praktyczny. W wielu wypadkach staje się jednym z ulubionych osobistych przedmiotów, bez których obdarowany nie wyobraża sobie życia. Co jednak, gdy preferowanym napojem osoby, której chcemy sprawić przyjemność, nie jest kawa ani herbata? W takim wypadku dobrym pomysłem będzie wręczenie jej personalizowanego kufla! Na powierzchni takiego naczynia możemy wygrawerować wybrany przez siebie napis – jeśli jego wybór będzie przemyślany, ma ono szansę stać się przedmiotem codziennego użytku, a nie kurzącym się rupieciem.

Jakie skojarzenia budzi prezent w postaci kufla z grawerem?

Wręczając jako upominek gustowny kufel przekazujemy informacje na temat obdarowanego. Zwracamy w ten sposób uwagę, że widzimy tę osobę jako lubiąca dobrą zabawę i ceniącą sobie odpoczynek. To postawa godna szacunku! Jeśli zdajemy sobie bardzo dobrze sprawę z tych cech, oznacza to zapewne, że nie

przynoszą one zainteresowanemu żadnej ujmy. Możemy go więc wspomóc, zachęcając do picia piwa w eleganckim kuflu. Z nim wieczorny relaks będzie jeszcze większą przyjemnością!

Jakie napisy i wzory możemy umieścić na kuflu?

Mamy zupełną dowolność w wyborze tekstu i grafiki, która ma znaleźć się na naczyniu. Najczęściej graweruje się życzenia lub zabawny wierszyk, który w jakiś sposób nawiązuje do osobowości obdarowanego. Projekt realizowany jest techniką laserową, która stanowi gwarancję perfekcyjnej zgodności ze szkicem. Istnieje możliwość wykorzystania jednego (lub kilku) z aż piętnastu fontów, a także którejś z gotowych grafik. Najlepiej sprawdzają się napisy krótkie, dobrze widoczne i nawiązujące w treści do charakterystycznych cech właściciela.

Z jakiego materiału może być zrobiony personalizowany kufel?

Większość kufli do piwa – przynajmniej tych używanych w barach i pubach – jest wykonana ze szkła. Dzięki wykorzystaniu do produkcji naczyń tego materiałów możemy oceniać kolor trunku i łatwiej kontrolować, czy ilość cieczy nie spada poniżej niepokojącego poziomu. Przez wieki najbardziej popularne (przynajmniej wśród bogatszej ludności) były kufle stalowe, bardzo często posiadające estetyczne zdobienia. Pewnego rodzaju kompromisem między opisanymi wyżej typami są zaś kufle szklane z posrebrzaną etykietą. To na niej umieszcza się grawer, który w tym przypadku powinien być raczej tekstem, najlepiej wykonanym czcionką typu “retro”.

Kufel z grawerem najczęściej jest wręczany jako upominek dla mężczyzny. Nie powinno to być jednak zasadą absolutną! Jeśli w Twojej rodzinie jest kobieta, która znana jest z poczucia humoru i luzu, będzie z pewnością dobrą adresatką takiego prezentu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj