Dlaczego warto postawić na fotoprezenty?

0

Personalizowane prezenty to najlepszy sposób na oryginalny upominek. Niezależnie od tego, czy są to urodziny, rocznica, Boże Narodzenie czy inna okazja, poświęcenie czasu na stworzenie unikalnego prezentu jest świetnym sposobem na pokazanie komuś, że Ci na nim zależy. Dodatkowym atutem fotoprezentów, jest to, że tworzysz je przy pomocy wykonanych przez Ciebie zdjęć, co sprawia, że posiadają one jeszcze bardziej osobisty charakter. Poznaj 6 powodów, dla których powinieneś zamówić niestandardowy prezent, gdy tylko nadarzy się na to okazja.

1. To szansa na kreatywność

W ciągu roku mamy mnóstwo okazji na wręczenie upominku, dlatego możemy łatwo wpaść w rutynę dawania podobnych prezentów. Prezenty szyte na miarę są nie tylko wyjątkowe dla odbiorcy, ale również dają Ci szansę na kreatywność. Wykorzystując specjalne oprogramowanie dostępne w wielu fotolabach, możesz przygotować własny, niepowtarzalny projekt, który następnie umieścisz na jednym z fotogadżetów.

2. To Idealny upominek dla każdego, na każdą okazję

Niezależnie od tego, czy chodzi o urodziny, ważną rocznicę czy po prostu mały gest, niestandardowy prezent będzie pasował na każdą okazję. Ponadto fotogadżety możemy wręczyć każdemu bez względu na jego wiek. Babcia lub dziadek doceni kubek ze zdjęciem wnuczka a dzieci ucieszą się z poszewki z nadrukowanym bohaterem ulubionej kreskówki.

3. Bądź wyjątkowy

Zrezygnuj z bonów podarunkowych, słodyczy, kwiatów i wyróżnij się wyjątkowym, dopasowanym prezentem. Poświęć trochę czasu i stwórz coś, co jest jedyne w swoim rodzaju. Jednorazowa pamiątka, której nie da się powtórzyć, to coś, co na pewno każdy będzie cenić. Ożyw przestrzeń czyjegoś domu zdjęciem wydrukowanym w rozmiarze XXL, oprawionym w antyramę. Podaruj koszulkę z oryginalnym nadrukiem, albo zamów kubek magiczny, który ujawnia umieszczone na nim zdjęcie dopiero po wypełnieniu ciepłym napojem.

4. Dopasuj prezent do swojego budżetu

Wysokiej jakości prezent na miarę nie musi kosztować fortuny. Możemy wybierać spośród wysokiej jakości wydruków wielkoformatowych, przez gadżety codziennego użytku takie jak, kubki, poszewki, torby na zakupy po drobne upominki w formie magnesów na lodówkę lub breloków.

5. Spraw, by Twoje wspomnienia były jeszcze bardziej niezapomniane

Wykonana na zamówienie fotoksiążka lub samodzielnie przygotowany album to prezent, który będzie zawsze aktualny. Wypełnij strony albumu wszystkimi wspaniałymi chwilami, którymi chcesz podzielić się z bliskimi. Dzięki temu ważne wspomnienia nigdy nie stracą swojej wyrazistości. 

6. Liczy się to co chcemy wyrazić.

Jeśli chodzi o wręczanie prezentów, to najważniejsza jest pamięć o drugiej osobie i to co chcemy nimi wyrazić. Wyjątkowy, upominek w którego proces tworzenia jesteśmy bezpośrednio zaangażowani przekazuje o wiele więcej niż zwykły, powtarzalny gadżet, który kupimy w sklepie. Stworzenie niestandardowego prezentu wymaga czasu i pokazuje, że podjąłeś wysiłek, aby stworzyć coś specjalnie dla obdarowanej osoby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here