Huion prezentuje nową linię tabletów piórkowych – RTS-300, RTM-500 i RTP-700

0

Huion, jeden z największych producentów i dostawców cyfrowych tabletów graficznych i ekranów piórkowych, ogłasza premierę trzech tabletów piórkowych – RTS-300, RTM-500 i RTP-700. Nowe tablety mają nowy, elegancki wygląd i wysokie parametry techniczne, dzięki czemu jeszcze bardziej usprawnią pracę twórczą zarówno specjalistów, jak i amatorów.

Obudowa

Poza nadrukowanymi na obszarze roboczym gwiazdkowymi punktami ułatwiającymi rysowanie, nowe tablety posiadają przypominającą papier powłokę, która znacznie zwiększa tarcie pomiędzy obszarem roboczym i końcówką pióra, zwiększając wrażenie prawdziwego rysowania na papierze. Urządzenie dostępne jest w różnych kolorach, w tym czarnym (Cosmo Black), różowym (Blossom Pink) i niebieskim (Twilight Blue), a dzięki smukłej i kompaktowej obudowie można je zabrać wszędzie i komfortowo używać w każdym miejscu.

Wyższe parametry dla większej satysfakcji użytkownika

Nowe pióro PW400 powstało z myślą o serii Inspiroy RT Series. Jest to cyfrowe pióro bez akumulatora o jeszcze stabilniejszej i wytrzymalszej końcówce, a częstotliwość odświeżania na poziomie 300 punktów na sekundę sprawia, że jest to jak dotąd najszybciej reagujący tablet firmy Huion. Pióro PW400 wykrywa 8192 stopnie nacisku i może być nachylane pod kątem ±60°.

Konstrukcja stworzona z myślą o różnych potrzebach użytkowników

Urządzenie powstało z myślą o różnych użytkownikach, od nauczycieli online zapisujących równania, przez użytkowników aplikacji Zoom, po amatorów rysowania, którzy chcą się podzielić swoimi pracami w mediach społecznych. Z tabletów piórkowych Huion mogą korzystać wszyscy, którym zależy na bardziej indywidualnym podejściu do funkcjonowania w cyfrowym świecie. Personalizowane klawisze dotykowe (z paskiem dotykowym w modelach RTM-500 i RTP-700) ułatwiają i usprawniają pracę – użytkownicy mogą zaprogramować najczęściej używane skróty na klawiaturze, aby ich praca przebiegała jeszcze płynniej. Wszystkie tablety mogą być dostosowane dla osób zarówno praworęcznych, jak i leworęcznych. Ponadto urządzenia kompatybilne są z systemami Windows 7, macOS 10.12 i Android 6.0 oraz wszystkimi ich późniejszymi wersjami. Aby działać, tablety muszą być zawsze połączone z kompatybilnym urządzeniem.

Ich sprzedaż prowadzona jest na całym świecie wyłącznie w sklepach detalicznych autoryzowanych przez Huion. Więcej informacji na temat tabletów piórkowych można znaleźć na stronie www.huion.com.

Źródło: Huion

Źródło informacji: PR Newswire