Wygodny strój dla każdego – co warto kupić?

0

Zastanawiasz się nad zakupem produktów z jeansu. Sprawdź jakie produkty możesz wybrać oraz jakie rodzaje jeansów rozróżniamy.

Produkty jeansowe na co dzień 

Przykładem sklepu z produktami jeansowymi jest pepe jeans.

Firma posiada szeroką gamę produktów, zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Prócz ubrań dostępne są buty typu sneakers, albo trampki. Dodatkowo można zakupić akcesoria, do których należą:

  • torebki,
  • paski,
  • szale,
  • rękawiczki.

W asortymencie są zarówno te w stonowanych kolorach, jak i tych odważnych i barwnych. Wszystkie produkty charakteryzuje wysoka jakość. Produkty pepe jeans sprawdzą się u osób, które lubią się w codziennym wydaniu, dla osób które lubią wygodę, ale i oryginalność. Więcej o marce przeczytasz poniżej.

Rodzaje jeansów

Obecnie praktycznie każdy rodzaj jeansów jest dostępny na rynku. Jeden z najbardziej popularnych fasonów to ten z prostymi nogawkami. Jest klasycznym fason, który będzie pasował na wiele typów sylwetek a zwłaszcza dla tych z krótszymi nogami. Dzięki prostym nogawkom nogi optycznie się wydłużają. Najlepszy efekt zostanie osiągnięty, gdy spodnie zostaną sparowane z wyższymi butami na szpilce. Oczywiście jeansy pepe jeans z prostą nogawką można śmiało zestawić z trampkami, w celu uzyskania sportowego stylu. Kolejnym fasonem są jeansy ze zwężanymi nogawkami, które mogą genialnie podkreślić nogi. Świetnie sprawdzi się dla kobiet, które chcą eksponować swoje nogi. Fason ten nie sprawdzi się jeżeli chce się zaryć uda czy łydki. Spodnie ze zwężanymi nogawkami sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i większe wyjście.  

Ostatnim fasonem, który zyskał ostatnio na popularności są dzwony. Świetnie ukrywają szerokie biodra, zbyt masywne łydki lub nieforemne kolana. Mogą jednak podkreślić większe uda. Dzwony świetnie sprawdzą się w zestawieniu z koturnami lub butami na obcasie. Z pewnością nadadzą stylizacji niezwykłego stylu boho.

O marce Pepe Jeans

Pepe Jeans to marka, która specjalizuje się w produkcji jeansowych wygodnych ubrań i dodatków. Firma została założona przez Braci Shah. Chcieli oni swoimi projektami napędzić modę do nowoczesnych rozwiązań. W 1973 roku rozpoczęto szycie jeansów na szeroką skalę. Bracia zajęli się działaniami w firmie na cały etat. Marka bardzo szybko doczekała się ekspansji. Obecnie firma Pepe Jeans ma klientów na całym świecie, działa w kilkudziesięciu krajach i wciąż podąża za trendami. Produkty, które są w sklepie (stacjonarnym i internetowym) są ponadczasowe i można z nich stworzyć stylizacje praktycznie na każdą okazję.

Bez jakiego jeansowego ubrania nie wyobrażacie sobie swojej szafy?