Gdzie kupić plecak wodoszczelny na kajak?

0

Właściciele wypożyczalni sprzętu kajakowego już zacierają ręce: nadchodzi sezon na spływy! Biorąc pod uwagę lata ubiegłe, mam wrażenie, że ludzie o wiele bardziej ochoczo podejmują się tej aktywności nad wodą. Może przyczyniła się do tego pandemia, a może po prostu wszyscy mamy już dosyć jesiennej i zimowej szarugi. Aby odpowiednio zabezpieczyć swoje rzeczy podczas spływu, zaopatrz się w dobry plecak wodoszczelny na kajak. Jaki wybrać?

Plecak wodoszczelny na kajak – polecane marki

Niewątpliwym i bezkonkurencyjnym ekspertem w dziedzinie produkcji akcesoriów wodoszczelnych od lat pozostaje niezawodny Over Board. W ofercie tej marki znajdziesz nie tylko wysokiej klasy plecak wodoszczelny na kajak, ale także:

  • różnej wielkości etui wodoszczelne (na telefony, tablety, aparaty fotograficzne, e-booki)
  • mapniki
  • torby – od najmniejszych (typu nerka) do ogromnych gabarytowo (nawet 130l)
  • worki wodoszczelne
  • sakwy na rower (niezastąpione w przypadku nagłej ulewy).

Jeżeli chodzi o plecak wodoszczelny na kajak sygnowany marką Over Board, to można zauważyć, że każdy model został oznaczony klasą wodoszczelności – najczęściej (o ile nie zawsze) klasą 3. Co to oznacza? Oznacza to, że producent gwarantuje suchość i wodoszczelność nawet w przypadku pełnego, krótkotrwałego zanurzenia. Ponadto rzeczą wyróżniającą akcesoria Over Board jest fakt, że nie toną one wraz ze swoją zawartością – dryfują na powierzchni. Ułatwia to znacząco poszukiwania w przypadku niekontrolowanego i nagłego upadku do wody. Ceny kształtują się na różnym poziomie – od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, zależnie od danego akcesorium i jego pojemności.

A może worek wodoszczelny?

Jeżeli szukasz tańszej opcji, która nie gorzej poradzi sobie z powierzonym zadaniem, zapoznaj się z ofertą polskiej marki Aquarius. Aquarius posiada własną linię produkcyjną o nazwie “GoPack”, która zajmuje się stricte wyrobnictwem akcesoriów wodoszczelnych. Worek wodoszczelny to tani i praktyczny niezbędnik podczas każdego spływu. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu może z powodzeniem pełnić funkcję torby – wystarczy jedynie przypiąć załączony pasek. Koszt nie przekracza w tym przypadku kwoty 100zł. Uważam, że zarówno plecak wodoszczelny na kajak, jak i worek wodoszczelny to obowiązkowe akcesoria każdego szanującego się kajakarza.

Bogaty wybór akcesoriów wodoszczelnych

Jest dostępny na stronie www.gosup.pl. Znajdziesz tam produkty obu wymienionych marek w naprawdę korzystnych, przystępnych cenach. Powtarzające się cyklicznie promocje dodatkowo zachęcają do poczynienia zakupów w tym sklepie internetowym. Gwarantuję, że wybierając plecak wodoszczelny na kajak w tym miejscu z pewnością dołączysz do grona zadowolonych użytkowników cieszących się wysokiej klasy produktem przez wiele, wiele lat.