Nowy token ELONGATE zobowiązuje się do przekazania 1000000 USD na rzecz różnych organizacji charytatywnych

0
ELONGATE Logo

Token ELONGATE, dynamicznie zwiększający swoją wartość, który wystartował zaledwie 3 tygodnie temu, zobowiązał się do przekazania łącznie ponad 1000000 USD w formie darowizn pieniężnych na rzecz licznych organizacji charytatywnych. Utworzony na Binance Smart Chain, Elongate jest tokenem kryptowalutowym, który powstał z tweeta Elona Muska i od tego czasu ma za cel wykorzystać potencjał i kapitał memów oraz kultury internetowej, aby odmienić oblicze działalności dobroczynnej.

W ramach cyklu cotygodniowych transmisji na żywo zwanych imprezami charytatywnymi z udziałem zamkniętej społeczności inwestorów, Elongate przekazywał darowizny na rzecz organizacji charytatywnych, takich jak Children International, Action Against Hunger i The Ocean Cleanup. 4 kwietnia organizacja Children International przyjęła pierwszą darowiznę w wysokości 75000 USD, która została podniesiona do 325000 USD podczas ostatniej imprezy charytatywnej Elongate, odbywającej się 18 kwietnia. Action Against Hunger i The Ocean Cleanup otrzymały od społeczności Elongate w sumie 250000 USD. Kolejne zobowiązanie zostało przewidziane na rzecz fundacji Big Green, która dołączy do Elongate podczas transmitowanego na żywo wydarzenia, odbywającego się w ramach tegorocznych obchodów Dnia Ziemi. Big Green to organizacja non-profit założona przez Kimbala Muska i Hugo Mathesona, której misją jest tworzenie bezpiecznych i przyjaznych dzieciom przestrzeni, w których mogą się uczyć i rozwijać.

Elongate to token kryptowalutowy, który powstał jako efekt wpisu na Twitterze z dnia 25 marca br. autorstwa Elona Muska, miliardera, ikony świata technologii i filantropa. Na tej podstawie deweloper blockchain stworzył Elongate, token zorientowany na społeczność, który wykorzystuje ogólną naturę handlu kryptowalutami z inicjatywami charytatywnymi. Zaledwie kilka dni po jego powstaniu członkowie wspólnoty samodzielnie zorganizowali się, aby utrzymać, zarządzać i rozwijać projekt. Elongate jest obecnie zarządzany przez dyrektora generalnego Lorenzo Andree, informatyka biznesowego pracującego w Szwajcarii. Zespół nieustannie się powiększa i jest skoncentrowany na dalszym rozwoju swojej działalności. Obecnie Elongate nie ma żadnych powiązań z Elonem Muskiem.

Uwzględniając liczne zazębiające się i niezwykle pasjonujące inicjatywy Elongate, Gene Rhode Fuensalida Pantig, dyrektor ds. marketingu Elongate wyjaśnia: „Elongate ma konkretny cel, który polega na służeniu jako >>brama<< dla inicjatyw cyfrowych, które mają przejść do świata rzeczywistego. Przestrzeń kryptowalutowa to niewykorzystana siła, której entuzjaści – pochodzący z różnych środowisk – z chęcią przyczyniają się do zmiany otaczającego nas świata. Działalność charytatywna jest integralną częścią ekosystemu Elongate, który zamierzamy rozwijać poprzez ciągłe wzbogacanie naszej oferty. Poza programami filantropijnymi jesteśmy również w trakcie uruchamiania NFT launchpad oraz innych innowacji kryptowalutowych. Elongate jest w stanie zróżnicować swoją tożsamość nie tylko w sferze cyfrowej i kryptowalutowej, ale także w świecie rzeczywistym”.

Na chwilę obecną Elongate współtworzy grupa ponad 250000 posiadaczy, z łączną liczbą ponad 140000 użytkowników na wszystkich platformach i kanałach. Więcej informacji na temat Elongate można znaleźć na stronie https://www.elongate.cc/.

ELONGATE

W marcu 2021 roku ELONGATE rozpoczął swoje istnienie jako mem stworzony przez najpopularniejszego miliardera, Elona Muska. Walka z globalną pandemią zmusiła świat do przyjęcia cyfrowych inicjatyw w parabolicznej trajektorii. Zadaniem Elongate jest wykorzystanie możliwości autorefleksji i przekształcenie jej w działania charytatywne, które mogą przyczynić się do poprawy obecnego świata. Więcej informacji na temat Elongate można znaleźć na oficjalnej stronie https://www.elongate.cc/, na profilu na Facebooku https://www.facebook.com/elongate.cc  a także na Instagramie @elongate.cc.

Children International

Międzynarodowa organizacja Children International z siedzibą w Kansas City, Missouri, USA, jest pozarządową fundacją humanitarną działającą na rzecz zakończenia pokoleniowego łańcucha ubóstwa. Wykorzystując długoterminowe, ukierunkowane podejście, Children International wspiera dzieci i młodzież przez pierwsze dwie dekady ich życia, zapewniając dostęp do informacji i stanowiąc źródło inspiracji w obszarach związanych ze zdrowiem, edukacją, rozwojem umiejętności życiowych i zatrudnieniem. Umożliwiając młodym ludziom przemianę własnego życia, dokonują oni również transformacji swoich rodzin i społeczności, wskutek czego pomnażają dobro na całym świecie. Więcej informacji o tym, jak wesprzeć działalność organizacji, w tym poprzez darowizny w kryptowalutach, można znaleźć na stronie https://www.children.org/.

Action Against Hunger

Organizacja Action Against Hunger specjalizuje się w walce z głodem na świecie i jest liderem międzynarodowego ruchu, którego celem jest całkowite wyeliminowanie zagrażającego życiu głodu jeszcze za naszego życia. Przez ponad 40 lat organizacja humanitarna i prorozwojowa działała na pierwszej linii frontu, podejmując rozmaite działania i przeciwdziałając głodowi w prawie 50 krajach. W samym tylko 2019 roku zapewniła wsparcie ponad 17 milionom ludzi.

The Ocean Cleanup

Organizacja The Ocean Cleanup zajmuje się opracowywaniem zaawansowanych technologii mających na celu oczyszczenie światowych oceanów z zalegającego w nich plastiku. The Ocean Cleanup, założona w 2013 roku przez Boyana Slata, zatrudnia obecnie około 95 inżynierów i naukowców. Siedziba fundacji znajduje się w Rotterdamie w Holandii.

Big Green

Big Green to amerykańska fundacja non-profit zaangażowana w tworzenie zdrowych i bezpiecznych przestrzeni, w których dzieci mogą się uczyć i rozwijać. Poprzez organizację zajęć na świeżym powietrzu, ogrody i programy Big Green tworzy sieć powiązań pomiędzy edukacją i zdrowiem oraz oferuje rozwiązania, które angażują wszystkie grupy dzieci. Organizacja Big Green, założona w 2011 r. przez Kimbala Muska i Hugo Mathesona z zamiarem przeciwdziałania dysproporcjom zdrowotnym związanym z dietą, od czasu powstania znacznie się rozrosła się i działa w prawie 650 szkołach w Los Angeles, Denver, Chicago, Memphis, Detroit, Indianapolis i Pittsburghu, wspomagając uczniów, nauczycieli i ich rodziny poprzez programy szkolne, internetowe i domowe. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://biggreen.org/ lub na Twitterze i Instagramie @BigGreen.

Źródło: ELONGATE 

Źródło informacji: PR Newswire