Prezenty dla paczki przyjaciół

0

Znasz swojego najlepszego przyjaciela lepiej niż ktokolwiek inny, ale czasami wręczanie prezentów jest trudne – zwłaszcza gdy czujesz, że wyczerpałeś swoje własne kreatywne pomysły. Jeśli od lat wymieniasz prezenty ze swoją najlepszą przyjaciółką lub przyjacielem, prawdopodobnie dałeś jej już fantazyjne mydło do rąk i ładną ramkę ze zdjęciem was dwojga, więc czas pomyśleć trochę nieszablonowo. Co powiesz na wspólne T-shirty, które zawierać będą takie same naprasowanki?

Naprasowanka z własnym obrazem

 Użyj podstawowego oprogramowania do edycji obrazu, aby zmienić rozmiar obrazu, dodać efekty, zmienić kolory lub wprowadzić dowolne poprawki, aż obraz będzie odpowiedni. Obraz, którego używasz, może być obrazem z jednej z wielu witryn internetowych, które oferują opcje przesyłania obrazów, lub obrazem, który sam dostarczysz. 

Odbij swój obraz – naprasowanki na zamówienie

Jest to wymagane tylko w przypadku obrazów drukowanych na jasnych tkaninach. Upewnij się, że wykonujesz lustrzane odbicie swojego obrazu, aby gotowy produkt był skierowany we właściwą stronę, zamiast czytać lub wyświetlać się do tyłu po wyprasowaniu na materiale. Aby upewnić się, że obraz został prawidłowo odwrócony, obraz powinien wyglądać na odwrócony na ekranie komputera. Odwrócenie obrazu jest naprawdę ważne, jeśli masz słowa na obrazie w formie naprasowanki na koszulki. Bez odwracania tego słowa zostaną przeniesione z powrotem na tkaninę. W celu odbicia lustrzanego obrazu w oprogramowaniu komputerowym może być konieczne użycie poleceń „Odwróć”, „Odwróć obraz w poziomie” lub „Odbicie lustrzane”. Więcej informacji można zawsze znaleźć w sekcji pomocy programu.

Koszulki z nadrukiem na zamówienie – umieszczanie naprasowanki na materiale

Rozłóż tkaninę. Umieść koszulkę lub materiał na twardej, płaskiej powierzchni i wygładź koszulę żelazkiem, jeśli koszula jest pomarszczona. Powierzchnia, na której prasujesz, powinna być odporna na ciepło (w przeciwieństwie do deski do prasowania) i powinna być wystarczająco duża, aby zmieściła się na niej cała koszulka z nadrukiem.

Przytnij naprasowankę

Przytnij obraz naprasowanki, aby dokładnie wiedzieć, jaki kształt ma obraz, co ułatwia jego dokładne umieszczenie na materiale. Powinieneś pozostać jak najbliżej krawędzi projektu. Dzięki temu transfer na obrazie będzie wyglądał bezproblemowo. Jeśli planujesz wyprasować naprasowankę na jasnym materiale, musisz zaczekać, aż odklejony zostanie wydruk z nadruku do momentu jego wyprasowania.