Kupowanie lajków na Instagramie – Wszystko co musisz wiedzieć!

0
kupowanie lajków na instagramie

Jak sama nazwa wskazuje, a pochodzi ona z angielskiego słowa „like”, oznacza polubienie. Na Instagramie polubić można niemal wszystko. Zdjęcie, post czy nawet czyjś komentarz. Niejednokrotnie ranga konkretnego użytkownika uzależniona jest w dużej mierze od ilości zdobytych przez niego lajków.

Czym są lajki na Instagramie?

Jak sama nazwa wskazuje, a pochodzi ona z angielskiego słowa „like”, oznacza polubienie. Na Instagramie polubić można niemal wszystko. Zdjęcie, post czy nawet czyjś komentarz. Niejednokrotnie ranga konkretnego użytkownika uzależniona jest w dużej mierze od ilości zdobytych przez niego lajków.
Lajk jest w pewnym sensie wyznacznikiem naszej, Instagramowej wartości. Każdy lajk cieszy, każdy lajk daje świadomość czyjegoś zainteresowania. Dlatego posiadanie ich w dużej ilości zasadniczo umacnia nas w przekonaniu że kogoś interesuje nasz profil, ktoś go regularnie śledzi oraz że jesteśmy przez kogoś lubiani.
Sam proces zdobywania popularności jest niezwykle wyboista ścieżką. Ale nawet największe tuzy świata instagramowego musiały przecież kiedyś także zaczynać od zera.
Stąd właśnie bierze się duża wartość lajka. Lajk jest walutą, którą dostajemy w zamian za coś ciekawego czym dzielimy się z innymi. Dlatego niezwykle ważne jest posiadanie jak największej ich ilości. Tylko co zrobić jeśli samemu ciężko je zdobyć lub z jakichś przyczyn brak nam pomysłu na powiększenie ich ilości? Z ratunkiem przychodzi tutaj sklep. Nie taki zwykły sklep, ale sklep z lajkami. Poniekąd pozwala on w pewnym sensie wskoczyć na głębokie wody.
Jak odbywa się kupowanie lajków? Gdzie tego dokonać oraz jaki jest koszt popularności? Odpowiedzi poniżej.

Jaka jest waga lajka?

Sam Instagram kupowania lajków nie uważa za coś złego. Wręcz przeciwnie. W aplikacji można znaleźć nawet autorskim program, w którym krok po kroku dowiemy się jak kupować lajki. Dlaczego nie promować czegoś, co może przynieść profity?
Użytkownicy niejednokrotnie nie są do końca pewni czy aby na pewno mogą pozwolić sobie na zakup lajków. Boja się aby nie złamać regulaminu. Ale jeśli już jesteśmy zadecydowani że jednak chcemy je kupić, przychodzi do głowy pytanie, jak tego dokonać?
Samo kupowanie polubień w ostatnim czasie nabrało zadziwiających wręcz rozmiarów. Można rzec że stało się wręcz modne i należy do częstych praktyk. Dotyczy to zwłaszcza początkujących influencerów, pragnących w szybkim tempie dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.
Niewątpliwie rozwiązanie to przynosi wiele korzyści, ale i wad. O co konkretnie chodzi?

Sklepy z lajkami

W sieci możemy spotkać całe mnóstwo sklepów, oferujących pakiety zawierające określone ilości polubień. Warto więc zapoznać się z najpopularniejszymi z nich.
– Kuplike Sklep oferujący usługi na portale społecznościowe, w tym Instagram. Sklep ten oferuje np. pakiet 100 lajków za jedyne 3,99 zł. Oczywiście przy zakupie większej ilości, cena staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i za 10 tys. lajków zapłacimy już tylko 116 zł.
Aby dokonać zakupu, musimy ustawić nasz profil jako profil publiczny a następnie wybierając interesujący nas pakiet, wysłać link do zdjęcia pod których chcemy umieścić zakupione lajki. Dodatkową atrakcję jest możliwość uzupełniania lajków przez kolejne 30 dni po zakupie, ale koszt usługi wzrasta już o 50%. Innymi usługami oferowanymi w tym sklepie jest np. kupowanie wyświetleń i komentarzy.
– Polskielajki Polskojęzyczny serwis oprócz tzw. Instagram Likes, w ofercie znajdziemy również obserwujących (Followersów), komentarze oraz wyświetlenia. W porównaniu do poprzedniego serwisu, ten oferuje usługę natychmiastowych lajków, czyli pojawiających się natychmiast po sprecyzowaniu którego zdjęcia lub postu mają one dotyczyć. Serwis ten jest o tyle wiarygodny, iż oferuje całkowity zwrot poniesionych kosztów, jeśli nie otrzymamy swoich lajków w przeciągu 72 godzin od złożenia zamówienia.
– Szybkielajki Niezwykle rozbudowany serwis, oferujący przeróżne usługi na praktycznie każdy z dostępnych social mediów. Charakterystyczną cechą tego serwisu jest nie tylko wybór wielkości pakietu lajków, co nawet ich rodzaj. Mamy tu do dyspozycji np. lajki do postów, lajki do komentarzy, do IGTV, do video na żywo oraz automatyczne lajki do postów. Ceny w serwisie nie należą do zbyt wysokich a czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 5 dni.

Czy warto kupować lajki?

Jak już wspomniano, kupowanie lajków stało się wręcz podstawą. Czy warto? Zależy od charakteru. Należy jednak pamiętać że kupiony lajk nie zapewni nam regularności. Nie będzie oznaczał konkretnej osoby, która mogłaby być naszym obserwującym. To tzw. suchy lajk.
Zupełnie inny charakter maja lajki otrzymywane od żywej osoby, a inny od zaprogramowanego algorytmu. Jednak wybór zawsze należy do nas.