Niezapomniany odpoczynek to wyjazd na bajeczny Mauritius z CARTER

0

Mauritius to mała wyspa na Oceanie Indyjskim, która zachwyci swoim pięknem i sprawi, że wczasy będą bajecznym wypoczynkiem, zwłaszcza ze znakomitym biurem podróży CARTER. To biuro, które ma w swojej ofercie także wiele innych ciekawych miejsc, które warto zobaczyć www.carter.eu .

Hotel St. Regis Mauritius Resort to komfort, relaks i wiele atrakcji

Niezapomniany wypoczynek na Mauritius zapewni wszystkim gościom hotel St. Regis Mauritius Resort wiele atrakcji, znakomita obsługę i piękne krajobrazy. To tutaj można posurfować, poleniuchować na leżaku, wzdłuż plaż przy turkusowym oceanie. Apartamenty i wille mieszczą się tuż przy oceanie i zachęcają swym komfortem. Obiekt zapewnia gościom rozrywkę na kortach tenisowych, w klubie fitness, na basenie oraz uprawianie sportów wodnych, nawet przy asyście osobistego trenera. Pięć różnych restauracji hotelowych oferuje wyśmienite dania z całego świata, co zadowoli najbardziej wyrafinowane podniebienia.  Hotel St. Regis Mauritius Resort to miejsce, które pozwoli każdemu wypocząć wśród niezwykłej przyrody wyspy – to luksusowy hotel, który warto odwiedzić https://carter.eu/blog/luksusowe-hotele-na-mauritiusie/.

Bajeczny Mauritius – wczasy w otoczeniu wyjątkowej przyrody

Mauritius wyspa, która zachwyca swoją przyrodą. To tutaj żył endemiczny gatunek ptaka Dodo, którego wizerunek widnieje nawet w herbie wyspy. W La Vanille Nature Park można spotkać żółwie olbrzymie, a w Parku Botanicznym w Pamplemousses zaciekawią niejednego wielkie lilie wodne, mogące utrzymać na swych olbrzymich liściach nawet dziecko. Piechurom spodoba się zastygły krajobraz wulkaniczny w Parku Narodowym Black River Georges oraz jezioro Grand Bassin znajdujące się w kraterze wygasłego wulkanu. Miłośników nurkowania zaciekawi na pewno pływanie w otoczeniu delfinów. Piękne plaże, imponujące zachody słońca, wodospady i plantacje herbaty i trzciny cukrowej to wyjątkowa przyroda wyspy, z którą można się trochę zapoznać z opowieści Katarzyny Deptuły-turystki, odwiedzającej wyspę. https://carter.eu/kierunki/ocean-indyjski/mauritius .

Niezwykła pamiątka z wyjazdu na Mauritius

Z każdych wczasów turyści przywożą jakieś pamiątki dla siebie i swoich bliskich, tak samo będzie i z wyjazdu na Mauritius, co przywieźć z takiej niezwykłej wyspy? Najlepiej zaopatrzyć się w znaczki pocztowe, nawet jeśli nie jest ktoś miłośnikiem filatelistyki. To stamtąd pochodzą jedne z pierwszych na świecie znaczków pocztowych. Te najstarsze z nich można sprzedać za naprawdę pokaźne sumy. Można także zakupić dobrą herbatę o mocnym aromacie oraz ręcznie wykonane modele statków czy niepowtarzalną biżuterię.

Mauritius to wyspa wielu kultur (holenderskiej, francuskiej, indyjskiej, kreolskiej ), wielu smaków, wyróżniająca się wspaniałą przyroda, pięknymi plażami i ekskluzywnymi hotelami, które warto odwiedzić. Spokojny wypoczynek zapewni także brak chorób egzotycznych i bezpieczne plaże bez rekinów.  Niektórzy nazywają Mauritius „Łabedzią wyspą” inni „Rajem”, żeby się o tym przekonać najlepiej jest się tam wybrać się osobiście i wypocząć tam choć kilka dni z biurem podróży CARTER.