Home Biznes i Finanse XCMG wysyła 400 szt. swoich sztandarowych produktów do krajów inicjatywy „Jeden pas,...

XCMG wysyła 400 szt. swoich sztandarowych produktów do krajów inicjatywy „Jeden pas, jedna droga”

0
XCMG Sends Off 400 Units of Flagship Products to Countries of the Belt and Road Initiative.
XCMG

Czołowy producent maszyn budowlanych XCMG (000425.SZ) 18 lutego b.r. wysłał z Chin ponad 400 sztuk sprzętu budowlanego do krajów inicjatywy „Jeden pas, jedna droga” położonych m.in. w Południowo-Wschodniej Azji i Rosji.

Wśród wysłanych towarów znalazły się produkty z różnych kategorii, w tym: koparki, równiarki i żurawie. Dotrą one do miejsc położonych wzdłuż tzw. Morskiego Jedwabnego Szlaku, pomagając w zwalczaniu pandemii COVID-19 i przyczyniając się do ożywienia gospodarczego w tych krajach.

Od 2013, spółka XCMG odnosi nieustanne sukcesy na rynkach krajów wchodzących w skład inicjatywy, dostarczając światowej klasy produkty i wsparcie techniczne klientom z całego świata.

„W ostatnich latach XMCG aktywnie wspiera swoich zagranicznych partnerów w zakresie szybszego budowania infrastruktury. Dopasowaliśmy różne rozwiązania pod kątem specyficznych warunków pracy w poszczególnych regionach, jednocześnie nieustannie udoskonalając naszą obsługę posprzedażową dzięki tworzeniu profesjonalnych zespołów serwisowych gwarantujących płynne i niezawodne działanie sprzętu” – powiedział Liu Jiansen, wiceprezes XCMG i dyrektor generalny XCMG Import and Export Ltd.

W lutym XCMG dostarczyła do Rosji 48 szt. indywidualnie dopasowanych żurawi samochodowych, które wyróżniają się na rynku światowym wyjątkową jakością i niezawodnością. W roku 2020 XCMG odnotowała 68% wzrost sprzedaży żurawi samochodowych.

Trzy modele: SQS157ARU, SQ175ARU i SQS200ARU są znane z wysokiej odporności na niskie temperatury, wyjątkowo długich ramion i dużego udźwigu. Posiadając na wyposażeniu automatyczny teleskopowy wysięgnik i kosz, sprzęt nadaje się do wielu zastosowań.

W celu sprostania warunkom pracy w lokalnym środowisku budowlanym, wszystkie żurawie wyposażono w sprzęt odporny na działanie niskich temperatur oraz liny z drutu stalowego. XCMG rozwiązała także techniczną przeszkodę związaną z rozszerzaniem i zwężaniem się wielu cylindrów, zapewniając stabilne i skuteczne rozszerzanie i zwężanie poziome. Opracowana przez XCMG technologia sterowania teleskopowym podnośnikiem zapobiega natomiast uszkodzeniu żurawia przez przeładowanie podczas pracy przy nadmiernym wydłużeniu.

„Kładziemy nacisk na tworzenie produktów wysokiej jakości. U podstaw 3-etapowej strategii międzynarodowej XCMG leży oferowanie >>zaawansowanych i trwałych<< produktów i usług dla naszych klientów” – powiedział Liu.

XCMG

XCMG to działające od 78 lat międzynarodowe przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją ciężkiego sprzętu. Obecnie zajmuje czwarte miejsce na świecie w branży sprzętu budowlanego. Przedsiębiorstwo eksportuje swoje produkty do ponad 187 krajów i regionów świata.

Więcej informacji dostępnych jest pod adresem: www.xcmg.com.

Źródło: XCMG

Źródło informacji: PR Newswire

NO COMMENTS

Exit mobile version