Poznaj wyjątkowe dziecięce wózki BEBETTO!

0
Poznaj wyjątkowe dziecięce wózki BEBETTO

Nie od dzisiaj wiadomo, że każdy rodzic pragnie dla swojej pociechy wszystkiego, co najlepsze. Nie jest również nowością fakt, że młodzi ojcowie i matki chcą jak najszybciej pokazać swoim dzieciom piękno otaczającego je świata. Wydawałoby się więc, że w kwestii spacerów z najmłodszymi i – przede wszystkim – wózków dziecięcych, zostało powiedziane już wszystko. Czy jednak na pewno? Marka Bebetto udowadnia, że wcale nie i że w tym temacie jest jeszcze wiele możliwości. 

Wózek Bebetto to nowa jakość codziennych spacerów dla Ciebie i Twoich dzieci

Wszyscy rodzice są zgodni co do tego, że w czasie spacerów najważniejsze jest bezpieczeństwo i komfort dzieci. Co pod tym względem wyróżnia wózki Bebetto? Bardzo wiele rzeczy. Zacznijmy od tego, że producent w swojej ofercie zawarł aż kilkanaście różnych modeli wózków dziecięcych, a każdy z nich w kilku opcjach różniących się szczegółami, co sprawia, że nawet najbardziej wymagający rodzice znajdą coś, co będzie odpowiadało ich potrzebom i gustom. 

Podstawą każdego modelu jest nowoczesny stelaż, który do minimum ogranicza drgania wywołane prowadzeniem wózka po nierównym podłożu. Ponadto został on wyposażony w koła Flexy Wheels, które nie wymagają pompowania i ułatwiają prowadzenie wózka. Stelaż w prosty sposób można złożyć do kompaktowych rozmiarów, więc nie zajmie dużo miejsca w bagażniku samochodu. I absolutny hit: boczna amortyzacja, którą możesz dostosować do typu podłoża, po którym prowadzisz wózek. Można chcieć więcej? Oczywiście, że tak!

Wózki Bebetto – komfort i bezpieczeństwo

Marka Bebetto wykazała się nieprawdopodobną pomysłowością również w kwestii projektowania gondoli i spacerówek do swoich wózków. Gondole zostały specjalnie zmodernizowane, żeby składanie i rozkładanie wózka było jeszcze łatwiejsze! Budki gondoli posiadają zmodernizowany system regulacji, dzięki któremu Twoja pociecha będzie mogła czuć się komfortowo w każdych warunkach. Każdy wózek Bebetto posiada w zestawie nowoczesną spacerówkę, którą można z łatwością wpiąć zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Spacerówki wyposażono w specjalną wypinaną barierkę oraz w 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa. Wszystko w trosce o komfort i bezpieczeństwo Twojego dziecka. A może można chcieć jeszcze więcej? Dlaczego nie!

Jeżeli nadal nie jesteś przekonany lub przekonana do tego, że wózek Bebetto to najlepszy wybór, wiedz, że każdy model posiada wiele dodatkowych akcesoriów, które mogą przydać się nie tylko dziecku, ale i Tobie. Pośród tych akcesoriów można znaleźć m.in.: moskitierę do gondoli, regulowana wentylacja gondoli, nieprzemakalne materace, a do tego kosz na zakupy czy uchwyt na butelkę (o pięciu fasonach tapicerki gondoli nawet nie wspominając). Pod tym względem Bebetto zdecydowanie wyróżnia się spośród konkurencji. 

Wózek Bebetto to spokojny sen Twojego dziecka

To wszystko to oczywiście tylko kropla w morzu możliwości, jakie oferuje marka Bebetto. Producent oferuje wiele opcji personalizacji swoich wózków, dlatego nawet najbardziej wymagający rodzice powinni znaleźć coś dla siebie. Wydaje się więc, że w kwestii dziecięcych spacerów nadal jest wiele do powiedzenia.